Qczaj odpadł z "TzG", a teraz zarzucił niektórym uczestnikom hipokryzję i fałsz. "Mam nadzieję, że wygra prawda". Kogo miał na myśli?

Qczaj i Paulina Biernat w ostatni piątek decyzją widzów pożegnali się z programem "Taniec z Gwiazdami". Uczestnik po usłyszeniu pytania, komu kibicuje, wypowiedział się ostro o kolegach z parkietu.
Zobacz wideo

W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy kolejną parę w show "Taniec z Gwiazdami". Nominowali do opuszczenia byli Jakub Kucner i Lenka Klimentova oraz Qczaj i Paulina Biernat. Decyzją widzów to właśnie ta druga para zakończyła swoją przygodę z programem.

Zobacz: "Taniec z Gwiazdami". Kolejna para opuściła program. Wielka strata. Byli faworytami

"Taniec z Gwiazdami". Qczaj o fałszu wśród uczestników

W walce o Kryształową Kulę biorą udział: Macademian Girl (Tamara Gonzalez Perea) i Rafał Maserak, Gimper (Tomasz Działowy) i Natalia Głębocka, Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino, Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh, Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Jakub Kucner i Lenka Klimentovą. Qczaj po zakończeniu odcinka został zapytany przez jednego z dziennikarzy, komu z nich kibicuje i życzy zwycięstwa.

Mam nadzieję, że wygra prawda. Nie ściema i hipokryzja, która tutaj została. Oby wygrała prawda - powiedział w rozmowie z portalem Pomponik.pl.

Qczaj, Paulina BiernatQczaj, Paulina Biernat KAPIF.pl

Jego słowa dla niektórych mogą być sporym zaskoczeniem. Qczaj raczej nie jest osobą, która bawi się w intrygi. W wypowiedzi po usłyszeniu decyzji widzów podkreślał, że przez cały program był sobą i nikogo nie udawał. Prawdopodobnie poza kamerami musiały dziać się sytuacje, które doprowadziły do tego, że Qczaj wyrobił sobie o niektórych niezbyt dobre zdanie. Ciekawe, kogo miał na myśli. Jak myślicie?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.