Agata Buzek i Jacek Braciak byli bliscy rozstania. Znajomi obawiają się o przyszłość ich związku

Agata Buzek i Jacek Braciak są dziś najgorętszą parą polskiego show-biznesu. Choć niedawno zamieszkali ze sobą, pojawiają się głosy, że często się kłócą.

Jacek Braciak i Agata Buzek długo ukrywali, że są parą. Choć paparazzi robili im zdjęcia w intymnych sytuacjach, aktorzy nie potwierdzali medialnych plotek. Dopiero na premierze filmu "Córka trenera", w którym oboje zagrali, pierwszy raz pojawili się razem na czerwonym dywanie. "Super Express" donosił, że zakochani postanowili zamieszkać ze sobą na warszawskiej Saskiej Kępie. Jednak przyszłość ich związku może być niepewna.

Zobacz wideo

Agata Buzek i Jacek Braciak mieli kryzys

Podobno między partnerami cały czas jest namiętność i mnóstwo skrajnych emocji. Jak mówią znajomi pary, między Buzek i Braciakiem regularnie dochodzi do kłótni. Wszystko wynika z ich trudnych charakterów.

Głównie wywołuje je Agata, ale Jacek nie przeżywa ich za mocno. Nie przeszkadzają mu, ponieważ na tym etapie związku jest całkowicie zafascynowany ukochaną i pragnie namiętności. Ona może przy nim pozwolić sobie na wszystko - powiedziała w "Na Żywo" znajoma pary.

Co ciekawe, para już raz się nawet rozstała. Na szczęście uczucie zwyciężyło.

Już raz byli bliscy zerwania, właściwie się ze sobą rozstali, ale po kilku dniach się pogodzili, bo okazało się, że nie potrafią bez siebie żyć.

Poprzednie związki Jacka Braciaka i Agaty Buzek

W maju 2018 roku roku pojawiły się doniesienia, że Buzek po 12 latach małżeństwa z Adamem Mazanem rozwodzi się. Wszystko odbyło się w ciszy i z dala od mediów. Aktorka jednak zaprzeczyła wtedy rozstaniu czy jakimkolwiek kryzysom.

Sprawy miłosne wyglądały inaczej u Jacka Braciaka. Aktor w 2002 roku był w separacji z producentką filmową Iloną Braciak, z którą ma dwie córki. Następnie związał się z Mają Hirsch, z którą również ma córkę. Kolejno ponoć był w związkach z Martą Ścisłowicz i z Renatą Dancewicz.

AD