Serena Williams przez pomyłkę zdradziła płeć dziecka Meghan Markle? Może pożałować swoich słów

Serena Williams jest jedną z najbliższych przyjaciółek Meghan Markle. Ostatnio sportsmenka udzieliła wywiadu, w którym zasugerowała, że prawdopodobnie księżna Sussex urodzi dziewczynkę.

Ciąża Meghan Markle od tygodni rozpala do czerwoności Brytyjczyków. Żona księcia Harry'ego ma rodzić już w kwietniu. Choć na razie nie znamy dokładnego terminu, coraz częściej pojawiają się plotki na temat porodu i towarzyszących mu wydarzeń. Ostatnia wypowiedź Sereny Williams dolała tylko oliwy do ognia.

Zobacz wideo

Serena Williams zdradziła płeć dziecka Meghan Markle?

Serena Williams od lat przyjaźni się z Meghan Markle. To ona była honorowym gościem na amerykańskim baby shower księżnej i zapłaciła za wszystkie atrakcje. Tenisistka udzieliła ostatnio wywiadu, w którym opowiadała o "pewnej" przyjaciółce, która wkrótce ma urodzić.

Serena na pytanie dziennikarza o porady dla przyszłych mam powiedziała, żeby nie być wobec siebie zbyt wymagającą i akceptować błędy, które na pewno będą popełniane. Co ciekawe w dalszej części wywiadu zdradziła, że jej przyjaciółka wkrótce urodzi córeczkę.

Moja przyjaciółka jest w ciąży i mówi: Moje dzieci to zrobią. Ja jej mówię: Nie, ona tego nie zrobi, Ty też nie. Poprosiła mnie, abym dała jej wskazówki, bo tak, ja też miałam bardzo wysokie oczekiwania - powiedziała Williams.

Jak myślicie, czy chodzi o Meghan Markle? Miałoby to sens, ponieważ od jakiegoś czasu plotkowano, że księżna Sussex może urodzić dziewczynkę.

AD

Więcej o:
Komentarze (41)
Serena Williams przez pomyłkę zdradziła płeć dziecka Meghan Markle. Może pożałować swoich słów
Zaloguj się
 • Gość: Kino

  Oceniono 33 razy 27

  Precz z pisem i rozdawaniem bezrobotnym rodzicom pieniędzy z MOICH podatków.

 • Gość: k

  Oceniono 20 razy 8

  "To ona była honorowym gościem na amerykańskim baby shower księżnej i zapłaciła za wszystkie atrakcje."
  Jak zwykle bełkot!
  Gość nie płaci, gość jest goszczony.
  Ile razy mam ci kobieto pisać, ze baby shower jest organizowany dla ciężarnej, a nie przez ciężarną. To Meghan była gosciem, a Williams i Clooneyowie organizatorami i fundatorami. Paniała?

 • Gość: Iza

  Oceniono 5 razy 5

  Chłopiec czy dziewczynka, jakie to ma znaczenie wobec takiego faktu, że na brytyjskim dworze pojawi się najprawdopodobniej ciemnoskóre dziecię. Broń Boże, nie jestem rasistką, ale prawda jest taka, że to dopiero będzie gratka, bo nigdy wcześniej nie było takiej sytuacji. Jak poradzi z tym sobie konserwatywny dwór brytyjski, oto jest pytanie!

 • Gość: anka

  Oceniono 5 razy 3

  Wiem że Megan marzy o córce, bardzo pragnie córki, Książę Harry również, a jak im sie syn urodzi to co zrobią? Wyrzucą go?

 • Gość: Liza

  Oceniono 8 razy 2

  A jaka to roznica co sie urodzi ? Jak urodzi dziewczynke a chciala chlopca to co z nia zrobi ?

 • Gość: ws

  Oceniono 5 razy 1

  Bardzo dobrze że to będzie córka, bo chłopcy są beznadziejni i nic nie warci

 • Gość: ada bilada

  Oceniono 3 razy 1

  sama "powiedziała" urządzając "przed pępkowe" baby shower w kolorze różowym ...a zresztą kogo to, co ona...i jakie dziecko

 • Gość: babe

  Oceniono 9 razy 1

  Tak tak, Angolom kolo dupy sie pali i dlatego ekscytuja sie co urodzi Megan. Kto wam kaze pisac takie bzdury?

 • Gość: GdzieWesele.pl

  0

  Każdemu się może zdarzyć..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX