Doda szantażowała byłego partnera sekstaśmami? Sprawa trafiła do prokuratury, a piosenkarka już komentuje

Doda została oskarżona przez Emila Haidara o to, że szantażowała go kompromitującymi i intymnymi materiałami. Piosenkarka już zabrała głos i wyśmiewa byłego partnera.

Doda i Emil Haidar rozstali się ponad trzy lata temu. Jednak ich drogi całkowicie się nie rozeszły - byli kochankowie od lat spotykają się na sali rozpraw. Były partner wokalistki założył w prokuraturze aż sześć spraw. Teraz, jak donosi "Super Express", doszła kolejna. 

Emil Hadiar oskarża Dodę o to, że szantażowała go sekstaśmą

Emil Haidar zawiadomił prokuraturę, że jest szantażowany przez Dodę, która rzekomo miała ujawnić kompromitujące go sekstaśmy, jeśli Haidar nie wycofa wcześniejszych aktów oskarżenia złożonych przeciw piosenkarce. 

Groźbami osoby te chciały wywrzeć wpływ na pana Emila Haidara, ażeby cofnął wszelkiego rodzaju zawiadomienia złożone przeciwko Dorocie R. Groźby dotyczyły rozgłoszenia w jego środowisku kompromitujących go informacji - podaje "Super Express" za prokuraturą.

Okazuje się, że sprawa jest już w toku.

Akt oskarżenia został sporządzony przez Prokuraturę Regionalną w Warszawie i wystosowany do sądu rejonowego – mówi w rozmowie z tabloidem Ewa Bialik, rzecznik prasowy Prokuratury Krajowej.

Piosenkarce grozi do 5 lat pozbawienia wolności, a jej mężowi - Emilowi S. - który również miał brać udział w tym procederze, nawet do 10 lat. 

Doda ma sekstaśmy Haidara? O co chodzi?

Jak podaje tabloid, Doda miała dysponować nagraniami, na których widać, jak Haidar penetrowany jest analnie wibratorem.

Mowa tutaj o sekstaśmie, na której to Emil H. używa różnego rodzaju akcesoriów erotycznych - czytamy na stronie "Super Expressu". 

Sama Doda już zdążyła odnieść się do sprawy na swoim Instastories. Wygląda na to, że cała sytuacja śmieszy wokalistkę, która jednocześnie przekonuje, że nie wie, o jakie materiały chodzi. 

Haidar przekazał zdjęcie, na którym widać, że ktoś penetruje go analnie wibratorem. Z wielkim żalem nie umiem powiedzieć, kto to robi ani tym bardziej, co to za zdjęcia. Zapraszam media do sądu. Przekonamy się o tym wspólnie - napisała. 

Wpis DodyWpis Dody Fot. dodaqueen/Instagram

Wpis Dody o sekstaśmieWpis Dody o sekstaśmie Fot. dodaqueen


Doda zdradziła też, że pierwsza rozprawa odbędzie się dopiero po wakacjach. 

Wpis DodyWpis Dody Fot. dodaqueen/Instagram

Na to, żeby dowiedzieć się, jak zakończy się cała sprawa, trzeba więc jeszcze trochę poczekać. Całkiem możliwe, że sytuacja nie rozwiąże się podczas jednej rozprawy sądowej. Czy więc przed Dodą kolejne lata w sądach?

AG 

Więcej o:
Komentarze (134)
Doda szantażowała byłego partnera sekstaśmami? Sprawa trafiła do prokuratury, a piosenkarka już komentuje
Zaloguj się
 • Gość: Gościu

  Oceniono 115 razy 99

  To nie ona qierdoliła coś o seksistowskiej przemocy?
  Co za raszpla, co za dno.

 • Gość: k

  Oceniono 83 razy 71

  Zastanawia mnie, kto ujawnił szczegóły omawianych fotek. Jak wynika zopiu, Rabczewska.
  No to kolejną sprawę ma jak w banku, a nawet dwie: jedną od prokuratury, a cywilną od Haidara.

 • Gość: Eda

  Oceniono 77 razy 69

  Nie ważne kto mu wsadzał, meritum sprawy jest to kto go szantażował opisanym materiałem. To para oświadczenie jest zupełnie nie na temat prowadzonego postępowania i ma na celu tylko odwrócenie uwagi od tego że p. Rabczewskiej kolejny raz grozi wyrok w sprawie kryminalnej.

 • Gość: Pasztet

  Oceniono 71 razy 61

  Małomiasteczkowy plebs trafia do wielkiego świata i błyskawicznie zapomina jak się trzyma lejce. Tu mamy piękny przykład.

 • Gość: Heniek

  Oceniono 58 razy 52

  Ale ta panienka jest stuknięta. Serio ma coś pod kopułką. Współczuję jej obecnemu mężowi. Wyrucha go tak sama jak poprzedniego partnera... Od takich trzymać się z daleka bo sa niezrównoważone.

 • Gość: kaja

  Oceniono 53 razy 47

  artysci przeciw nienawisci i tak wyglada prawdziwe oblicze. Ich nienawidziec nie wolno ale oni mogą. Pani Dorota gołąb pokoju, Zal sie tego wszystkiego slucha i czyta, Kazda przemoc powinna byc negowana

 • Gość: T.....pamiętam ;)

  Oceniono 58 razy 46

  Może dorotka pochwali się jak zaczynała karierę w Warszawie. ...i nie mówię tu o Metrze Józefowicza....oj oj....ktoś pamięta ;)

 • Gość: mix

  Oceniono 46 razy 44

  Zorganizuj koncert przeciw mowie nienawiści. Parę tygodni później zdradź szczegóły prywatnych, bardzo osobistych materiałów z udziałem byłego partnera i wyśmiej je publicznie.
  Hej, gdzie jesteście ci wszyscy, którzy bronili jej wczoraj w komentarzach pod innym artykułem, gdzie pisaliście, że jej wizerunek to kreacja sceniczna, a prawdziwa Doda to kraina łagodności?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX