Doda szantażowała byłego partnera sekstaśmami? Sprawa trafiła do prokuratury, a piosenkarka już komentuje

Doda została oskarżona przez Emila Haidara o to, że szantażowała go kompromitującymi i intymnymi materiałami. Piosenkarka już zabrała głos i wyśmiewa byłego partnera.
Zobacz wideo

Doda i Emil Haidar rozstali się ponad trzy lata temu. Jednak ich drogi całkowicie się nie rozeszły - byli kochankowie od lat spotykają się na sali rozpraw. Były partner wokalistki założył w prokuraturze aż sześć spraw. Teraz, jak donosi "Super Express", doszła kolejna. 

Emil Hadiar oskarża Dodę o to, że szantażowała go sekstaśmą

Emil Haidar zawiadomił prokuraturę, że jest szantażowany przez Dodę, która rzekomo miała ujawnić kompromitujące go sekstaśmy, jeśli Haidar nie wycofa wcześniejszych aktów oskarżenia złożonych przeciw piosenkarce. 

Groźbami osoby te chciały wywrzeć wpływ na pana Emila Haidara, ażeby cofnął wszelkiego rodzaju zawiadomienia złożone przeciwko Dorocie R. Groźby dotyczyły rozgłoszenia w jego środowisku kompromitujących go informacji - podaje "Super Express" za prokuraturą.

Okazuje się, że sprawa jest już w toku.

Akt oskarżenia został sporządzony przez Prokuraturę Regionalną w Warszawie i wystosowany do sądu rejonowego – mówi w rozmowie z tabloidem Ewa Bialik, rzecznik prasowy Prokuratury Krajowej.

Piosenkarce grozi do 5 lat pozbawienia wolności, a jej mężowi - Emilowi S. - który również miał brać udział w tym procederze, nawet do 10 lat. 

Doda ma sekstaśmy Haidara? O co chodzi?

Jak podaje tabloid, Doda miała dysponować nagraniami, na których widać, jak Haidar penetrowany jest analnie wibratorem.

Mowa tutaj o sekstaśmie, na której to Emil H. używa różnego rodzaju akcesoriów erotycznych - czytamy na stronie "Super Expressu". 

Sama Doda już zdążyła odnieść się do sprawy na swoim Instastories. Wygląda na to, że cała sytuacja śmieszy wokalistkę, która jednocześnie przekonuje, że nie wie, o jakie materiały chodzi. 

Haidar przekazał zdjęcie, na którym widać, że ktoś penetruje go analnie wibratorem. Z wielkim żalem nie umiem powiedzieć, kto to robi ani tym bardziej, co to za zdjęcia. Zapraszam media do sądu. Przekonamy się o tym wspólnie - napisała. 

Wpis DodyWpis Dody Fot. dodaqueen/Instagram

Wpis Dody o sekstaśmieWpis Dody o sekstaśmie Fot. dodaqueen


Doda zdradziła też, że pierwsza rozprawa odbędzie się dopiero po wakacjach. 

Wpis DodyWpis Dody Fot. dodaqueen/Instagram

Na to, żeby dowiedzieć się, jak zakończy się cała sprawa, trzeba więc jeszcze trochę poczekać. Całkiem możliwe, że sytuacja nie rozwiąże się podczas jednej rozprawy sądowej. Czy więc przed Dodą kolejne lata w sądach?

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.