Joanna Mazur komentuje swoje fatalne warunki mieszkaniowe. "Taka prawda, tak to wygląda". Roztrzęsiona nie kryła żalu

Joanna Mazur w ostatnim "Tańcu z Gwiazdami" pokazała, w jak tragicznych warunkach żyje. Niewidoma biegaczka teraz w rozmowie z "Jastrząb Post" skomentowała całą sytuację i nie kryje, że w trudnej sytuacji są inni niepełnosprawni sportowcy.
Zobacz wideo

Joanna Mazur wpuściła do swoich "czterech kątów" kamery i pokazała, jak skromnie mieszka. Nagranie zostało wyemitowane podczas "Tańca z Gwiazdami". Zarówno taneczny partner niewidomej biegaczki, Jan Kliment, jak i jury programu byli poruszeni trudną sytuacją multimedalistki mistrzostw świata i Europy niepełnosprawnych. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ

Teraz Joanna Mazur w rozmowie z portalem "Jastrząb Post", skomentowała całą sytuację. Szczerze opowiedziała, dlaczego postanowiła tak otworzyć się przed całą Polską. 

Joanna Mazur o trudnych warunkach niepełnosprawnych sportowców

Joanna Mazur przyznała, że ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami" był dla niej wielkim przeżyciem. Biegaczka wyznała, że czuje się przy swoim tanecznym partnerze bezpiecznie - dlatego przedstawiła go rodzinie i pokazała mu, jak mieszka.

Czułam, że na tyle się zbliżyliśmy, że mogę mu pokazać, jak wygląda moje życie - powiedziała. 

Joanna Mazur, Jan KlimentJoanna Mazur, Jan Kliment Fot. Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami/Facebook

Dodała również, że wszystko to kosztowało ją jednak wiele emocji. 

To był bardzo trudny tydzień dla mnie. Janek poznał moją rodzinę, zobaczył też, jak naprawdę wygląda moje życie. To były trudne chwile, gdzieś to we mnie nadal jest i nadal jest mi z tym trudno, ale taka jest prawda, tak wygląda moje życie - przyznała. 

Mazur nie ukrywała, że nie tylko ona jest w trudnej sytuacji finansowej. Z wieloma przeciwnościami borykają się też inni niepełnosprawni sportowcy. 

Mamy problem ze stypendiami, mamy ogromny problem ze sponsorami, wsparciem zewnętrznym. Sponsor jest nam bardzo potrzebny do tego, żeby móc trenować i się rozwijać. Tutaj nie są żadne górnolotne wymagania, ale kwestia współpracy - kontynuowała. 

Zbiórka pieniędzy dla Joanny Mazur

Już teraz na platformie Siepomaga.pl ruszyła zbiórka pieniędzy dla Mazur. Być może dzięki show "Taniec z Gwiazdami" do biegaczki odezwą się potencjalni sponsorzy, z którymi będzie mogła nawiązać współpracę. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (94)
Joanna Mazur w "Tańcu z Gwiazdami" pokazała, w jak fatalnych warunkach mieszka. Teraz komentuje odcinek: To były trudne chwile
Zaloguj się
 • Gość: Jo

  Oceniono 62 razy 56

  Warszawka zszokowana. Drodzy państwo, tak wygląda życie bardzo wielu ludzi w Polsce..

 • Gość: Renata

  Oceniono 30 razy 30

  Biedny kraj paradoksów; może jury wesprze?

 • Jan 1515

  Oceniono 32 razy 24

  A ochrona kaczyńskiego 1 mln zł kosztuje. Niech da te pieniądze na ludzi w potrzebie ten developer i miłośnik rodeo.

 • Gość: Ew

  Oceniono 27 razy 23

  Janek jest moim idolem. Empatyczny, wspaniały człowiek. Joasia nie mogła lepiej trafić.

 • Gość: wazak

  Oceniono 15 razy 13

  ludzie tak dają się nabrać na sponsorowanie osob, które nie powinny domagać się zbiorek , datek, jak np Pani Joanna. Poczytajcie sobie odpowiedż jej związku sportowego. z tej odpowiedzi wynika , ze P. Joanna rocznie dostaje od zwiążku ok 100 tys, oprócz tego ma rentęi jeszcze inne datki. Litości, tyle dzieci, ludzi umiera bo nie ma na leki . TzG to nie program o historii prywatnego życia ale umiejętności tańca.

 • cmochall

  Oceniono 19 razy 13

  Przykre , ze tak dala sie wykorzystac . O 94 tys. jakie dostaje zapomniala wspomniec.

 • Damian Kruk

  Oceniono 13 razy 11

  Pierwsze zobaczcie ile dostaje od państwa... Są NAto papiery... O takich sumach możemy pomarzyć bo wychodzi średnio 9 tyś miesięcznie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX