Aneta Zając i Patryk Ignaczak wrócili do siebie? "Znów chcą być razem". Wszystko z powodu Kornelki

Aneta Zając i Patryk Ignaczak mają szansę tworzyć szczęśliwy związek. Znajomy aktorki w rozmowie z "Faktem" przyznał, że kochankowie znów się dogadują.

Aneta Zając i Patryk Ignaczak wrócili do siebie i znów są parą - donosi "Fakt". Według tabloidu to zasługa córki muzyka Audiofeels i Anny Wendzikowskiej - małej Kornelii, która uwielbia spędzać czas z Anetą Zając. 

Zobacz wideo

Aneta Zając i Patryk Ignaczak znów razem

Związek Anety Zając i Patryka Ignaczaka nie trwał długo. Pierwsze plotki na temat ich relacji zaczęły pojawiać się w listopadzie 2018 roku, a zaledwie klika miesięcy później, bo w lutym 2019 roku, media donosiły, że zakochani rozstali się. Podobno przyczyną ich zerwania było odmienne podejście do życia - on stawiał na karierę, a Zając na rodzinę i spokój.

Teraz okazuje się jednak, że Zając i Ignaczak doszli do porozumienia. Jak podaje "Fakt", aktorka często opiekowała się 4-letnią córką ukochanego - Kornelią. Dziewczynka podobno uwielbia spędzać czas z Zając, która sama ma dwóch 7-letnich synów. 

W ramach podziękowania Patryk zaprosił Anetę na kolację. Od słowa do słowa, aż w końcu stwierdzili, że niepotrzebnie się rozstali i znów chcą być razem – zdradza informator "Faktu".

Czyżby para najgorsze miała już za sobą?

AG