Małgorzata Rozenek-Majdan w kusej mini na prezentacji akcesoriów dziecięcych. Odważnie, jak na taką okazję

Małgorzata Rozenek-Majdan lubi prowokować - to już wiemy. Ale to, jak ubrała się na prezentację nowej kolekcji akcesoriów dziecięcych, zdziwiło nawet nas.

Małgorzata Rozenek-Majdan środowy poranek spędziła w pracy. Bo przecież bywanie na salonach w jakimś stopniu jest również jej pracą. Tym razem Małgosia gościła na dniu prasowym jednej z marek produkujących artykuły dla dzieci, której jest ambasadorką. Gwiazda postawiła na bardzo kusą sukienkę. Odsłoniła przy tym zarówno zgrabne nogi, jaki i zmysłowy dekolt. 

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan kusi w wiosennej mini

Małgosia naprawdę poszła na całość. Na konferencji pojawiła się w niebywale seksownej, krótkiej sukience, pełnej kwiecistych wzorów. Tym samym podkreśliła swoją perfekcyjną figurę i kusząco odsłoniła nogi. Uwagę wielu z pewnością zwróci także dekolt Rozenek. Ona dobrze wie, jak wzbudzić wokół siebie zainteresowanie. Tą stylizacją znowu udało jej się to zrobić. Do wiosennej mini dobrała niebieskie szpilki z pomponami oraz biało-czarną podeszwą. Nie obyło się także bez luksusu, ponieważ stylizację Małgosi uzupełniła kopertówka Balmain, która warta jest niemal 6 tysięcy złotych. To jeszcze nie koniec. Gwiazda w pełni poczuła już klimat wiosny, więc zagościły też u niej okulary przeciwsłoneczne.

Efekt? Małgorzata Rozenek-Majdan wyróżniała się z tłumu. Czy skradła show? Oceńcie to sami, zaglądając do naszej galerii zdjęć. 

DH