Agnieszka Grochowska też robi karierę w USA. Zagrała w amerykańskim filmie! Na premierze pozowała ze znaną aktorką

Agnieszka Grochowska z kolejnym sukcesem na koncie. Gwiazda wystąpiła w musicalu u boku Elle Faning.

W ostatnich miesiącach sporo mówiło się o zagranicznych sukcesach Joanny Kulig i Rafała Zawieruchy. To jednak nie jedyni polscy aktorzy, którzy święcą triumfy za oceanem. Od jakiegoś czasu karierę w USA robi także Agnieszka Grochowska.

Zobacz wideo

Już w przyszłym tygodniu do amerykańskich kin trafi film "Teen Spirit", w którym aktorka wcieliła się w jedną z głównych ról. O tym, że postać Grochowskiej jest ważna dla fabuły świadczy też fakt, że gwiazda pojawiła się na oficjalnej premierze produkcji w Los Angeles.

Agnieszka Grochowska na premierze w Los Angeles

"Teen Spirit" zadebiutował w ubiegłym roku na prestiżowym Festiwalu Filmowym w Toronto, jednak do kin trafi dopiero w kwietniu. Z tej okazji za oceanem odbyła się uroczysta premiera, na której nie zabrakło Agnieszki Grochowskiej. Tego wieczoru gwiazda postawiła na czarny komplet składający się ze spodni i stylowej marynarki z głębokim dekoltem. Do takiej stylizacji aktorka dobrała niebiesko-srebrne szpilki.

39-latka była w bardzo dobrym nastroju. Na fioletowym (!) dywanie pozowała wraz z całą obsadą filmu, w tym z Elle Faning, która przez krytyków jest uznawana za jedną z najzdolniejszych aktorek młodszego pokolenia.

"Teen Spirit" - o czym jest ten film?

Dramat muzyczny opowiada historię Violet, nieśmiałej nastolatki, która marzy o tym, żeby wyjechać z rodzinnego miasteczka i spełnić swoje marzenie o zostaniu piosenkarką. Na drodze dziewczyny staje mentor, który pomaga jej wziąć udział w głośnym konkursie wokalnym. Dopiero wtedy dziewczyna zrozumie, że świat muzyki jest bardziej wymagający, niż jej się wydawało. W filmie usłyszymy covery największych przebojów ostatnich lat.

Agnieszka Grochowska zagrała Marlę - mamę głównej bohaterki, dla której świat show-biznesu jest obcy. Póki co nie wiadomo, kiedy film będzie miał swoją premierę w Polsce.

Zwiastun "Teen Spirit" możeczecie obejrzeć TUTAJ.