Katarzyna Dziurska robi furorę w "Dance, Dance, Dance". Kim jest trenerka, która może pochwalić się takim ciałem?

Katarzyna Dziurska występuje w programie "Dance, Dance, Dance" i z każdym kolejnym odcinkiem radzi sobie coraz lepiej. Jury i widzowie doceniają jej zaangażowanie i genialne występy. Kim jest?
Zobacz wideo

Katarzyna Dziurska jest trenerką personalną i jej pracę nad własnym ciałem widać właściwie na każdym zdjęciu. Ma 31 lat i występuje obecnie w programie "Dance, Dance, Dance".

Kim jest Katarzyna Dziurska?

Katarzyna Dziurska trenuje od szóstego roku życia. Początkowo był to taniec, który następnie przekształcił się w fitness. Kasia została Mistrzynią Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzynią Europy Bikini Fitness i Mistrzynią Polski w Fitness Soft. Ale taniec pozostał jej pasją, dlatego też zrozumiałe są jej występy w "Tańcu z Gwiazdami" i teraz w "Dance, Dance, Dance".

Praca nad ciałem daje efekty takie, jak na zdjęciach. Nie bez powodu też trenerka personalna zapraszana jest jako ekspert od fitnessu do programów śniadaniowych TVP2 i TVN.

 

Katarzyna Dziurska w programie "Taniec z Gwiazdami" i "Dance, Dance, Dance"

Kasia Dziurska ma za sobą zeszłoroczny występ w "Tańcu z Gwiazdami". Zajęła wtedy z Tomaszem Barańskim bardzo wysokie, drugie miejsce. Teraz można ją zobaczyć w "Dance, Dance, Dance", gdzie występuje wspólnie ze swoim partnerem Emilianem Gankowskim.

 

Katarzyna Dziurska prywatnie

Katarzyna Dziurska związana jest z Emilianem Gankowskim. Jej ukochany to były piłkarz, obecnie związany z kulturystyką. Tak jak Kasia Dziurska pracuje jako trener personalny.

Para chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie.

Więcej o: