"Big Brother". Maciek groził Łukaszowi na wizji: Roz***wię mu łeb. Widzowie żądają usunięcia go z programu. Jest komentarz produkcji

"Big Brother". W niedzielę odpadł Tomek, a nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata zostali Maciek i Karolina. Mężczyzna nie potrafił pogodzić się z taką decyzją kolegów i nie ukrywał swojego niezadowolenia. Jednemu z uczestników zagroził pobiciem.
Zobacz wideo

Do skandalicznej sytuacji w "Big Brotherze" doszło po tym, jak uczestnicy dowiedzieli się, kto jest nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Po zakończeniu odcinka na żywo, Maciek i Karolina, którzy dostali najwięcej głosów, skomentowali decyzję kolegów. Nie tylko powiedzieli sobie, o czym rozmawiali w pokoju zwierzeń, lecz także padły groźby karalne.

Zobacz:  "Big Brother". Kolejny uczestnik opuścił dom Wielkiego Brata. Nie ukrywa, że liczy na przywrócenie go do programu. Wiemy, kto został nominowany

"Big Brother". Padły groźby karalne

Maciek nie ukrywa, że nie znosi Łukasza. Uważał, że to on powinien opuścić program, a nie Tomek. Dodatkowo rozjuszyło go zachowanie chłopaka, który zaśmiał się, gdy tamten ogłosił, że nie będzie pił alkoholu z osobami, które go nominowały. Zagroził wtedy Darłakowi, że "pogadają po programie". Później wyznał Karolinie, że może się posunąć do przemocy fizycznej. Dziewczyna, która ma wyraźną słabość do Maćka, zapewniła go, że mu w tym pomoże. 

Roz***wię mu łeb. Naprawdę, jak go spotkam na jakimś finale, wy**bię mu w ryj - mówił zdenerwowany.

"Big Brother". TVN zajmie się sprawą

Na profilu na Instagramie programu rozpętała się prawdziwa burza. Ci, co słyszeli rozmowy Maćka i Karoliny, są oburzeni. Zwrócili się do produkcji z prośbą o reakcję i ukaranie uczestników, którzy posunęli się do gróźb karalnych. TVN odpisał, że "zajmują się sprawą". Opinie widzów możecie przeczytać pod tym zdjęciem:

Naszym zdaniem takie zachowanie nie powinno być tolerowane, a Maciek powinien ponieść konsekwencje. A Wy co uważacie?

AW

Więcej o: