Tomasz Barański gorzko o umiejętnościach Justyny Żyły. "Nasz debiut był najgorszym występem w historii"

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" z programem pożegnali się Justyna Żyła i Tomasz Barański. Tancerz po raz pierwszy odniósł się do ich debiutu na parkiecie.

Udział Justyny Żyły w wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami" był dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Kobieta zasłynęła rok temu publicznym praniem brudów z byłym już mężem, Piotrem Żyłą. Skandal obyczajowy okazał się być dla niej przepustką do sławy. Dziś aspirująca celebrytka ma już na swoim koncie okładkę "Playboya" oraz własny program telewizyjny.

Zobacz wideo

Barański komentuje taniec Żyły

Widzowie szybko przekonali się, że Żyła wyjątkowo nie ma drygu do tańca. Co tydzień ona i Tomasz Barański otrzymywali najniższe noty od jurorów. Nie obyło się też bez kąśliwych uwag Andrzeja Grabowskiego i Iwony Pavlović.

Pomimo tego, celebrytce udało się dobrnąć aż do piątego odcinka. Nieudany walc wiedeński był jej ostatnim tańcem w programie. Do tej pory Barański bronił swojej partnerki, jednak w rozmowie z "Fleszem" tancerz po raz pierwszy szczerze wypowiedział się o jej zdolnościach tanecznych.

Nasz debiut był najgorszym wyste?pem w historii "Tan?ca z gwiazdami", niestety musze? to powiedziec? z pełna? odpowiedzialnos?cia?. Praca z Justyna? to dla mnie nauka cierpliwos?ci. - przyznał w wywiadzie dla magazynu.

Przypomnijmy, że w pierwszym odcinku para otrzymała tylko 8 punktów - to najniższy wynik w historii programu. 

Tomasz Barański zapewnił jednak, że zżył się z Justyną Żyłą i uważa ją za dobrą i empatyczną osobę. Jak  zauważył, bywa ona czasem naiwna i to może stać za jej złą prasą.

Więcej o:
Komentarze (215)
Tomasz Barański gorzko o umiejętnościach Justyny Żyły. "Nasz debiut był najgorszym występem w historii"
Zaloguj się
 • Gość: b.

  Oceniono 165 razy 117

  Przy całej mojej antypatii do tej kobiety, takie komentarze ze strony tancerza nie powinny mieć miejsca.
  To nie jest turniej profesjonalnych tancerzy, tylko występy amatorów i jemu za to płacą żeby uczył amatorów choćby i kłoda to była.

 • Gość: Ada

  Oceniono 129 razy 79

  Panie Tomaszu, słabe to, p.Justyna była mega zestresowana. Takie przemyślenia mógł Pan zostawić dla siebie, brak profesjonalizmu

 • Gość: Ala

  Oceniono 89 razy 59

  A ja pamiętam występy Natalii Siwiec, która też miała dwie lewe nóżki do tańca. Taniec makabryczny no ale gwiazda niby już wyrobiona medialnie z wielką kasą to nie wypada takiej osoby kąsać. Ale po Justynie już można było jeździć w niewybredny sposób.

 • Gość: Olo

  Oceniono 95 razy 55

  Może i ma rację, ale tomeczku. Ty jesteś tylko dodatkiem. Pracownikiem , masz tańczyć i się uśmiechać. Nie masz prawa na takie komentarze, mega zero profesjonalizmie Panie tancerzu jakis tysiące.

 • Gość: sokrates

  Oceniono 69 razy 51

  I nauczył się pan , panie Tomaszu tej cierpliwości ??? ....a teraz jeszcze niech się pan nauczy więcej dyplomacji !!

 • Gość: jujd

  Oceniono 80 razy 50

  wzial za te wystepy pieniądze a takie komentarze to niech sobie wsadzi gdzies

 • Gość: Aga

  Oceniono 71 razy 47

  Panie Barański ,nie próbuj się tłumaczyć i wybielić.Dokładnie jak w komentarzach,ty jesteś tylko dodatkiem.Wziąłeś wielką kasę.Nie obwiniaj Justyny.Ona jest zwykłą prostą dziewczyną ,która nagle wkroczyła do mediów i wielkiego świata.Wychodzi jak wychodzi,ale brawo za odwagę iwytrwałość /pomimo hejtu/. Wstyd panie Barański/

 • Gość: gosc

  Oceniono 52 razy 34

  przeciez to nie on byl ta gwiazda ,on byl dodatkiem do tej gwiazdy(powiedzmy)z ktora tanczyl,mial uczyc tanca,troche brak klasy,ale kasa sie zgadza napewno

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX