Sonia Bohosiewicz zapozowała nago i wrzuciła zdjęcie do sieci. Dawno nie była tak odważna. Fotografię skomentowała jej babcia

Sonia Bohosiewicz rzadko decyduje się na odważne zdjęcia. Ostatnio zrobiła wyjątek i pochwaliła się nagą fotografią.

Sonia Bohosiewicz stroni od ścianek, rzadko też opowiada o swoim życiu prywatnym. Aktorka kojarzona jest głównie przez pryzmat ról filmowych i teatralnych. Jednak ostatnio najwyraźniej zapragnęła, by zrobiło się o niej nieco głośniej. Opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie.

Zobacz wideo

Sonia Bohosiewicz pozuje nago

Aktorka wrzuciła na swoje instagramowe konto zdjęcie z planu zdjęciowego do jednej z kampanii reklamowych. Nie byłoby w tym niczego nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że była na nim całkowicie naga. Trzeba przyznać, że Sonia Bohosiewicz wyglądała na nim zjawiskowo.

 

Jednak uwagę internautów zwrócił głównie podpis pod fotografią. Słynąca z poczucia humoru aktorka przytoczyła zabawny komentarz swojej babci, która odniosła się do rozbieranej sesji.

-Tyś tam nago latała? - Munż.- Coś Ty! Przecież mam majtki.Jak to umawiała moja babcia: kiedyś żeby zobaczyć rzyć, trzeba było odgarnąć majtki. A teraz żeby zobaczyć majtki trzeba odgarnąć rzyć.Rzyć- po Śląsku d*pa.#leniważona #sesja #dowcip #aparat #aparatka #matkawariatka #nago

Fani docenili anegdotkę i nie szczędzili zabawnych komentarzy.

Babcia miała dobre słowo, tylko czasy są inne.
Super, uwielbiam Pani anegdoty.
Oj dziołcha, dziołcha, jakoś Ty gryfno.

AD