Julia Wieniawa znów zadała szyku. Stylizacja jest boska, ale kosztowała fortunę. Sama kurtka to wydatek niemal 11 tys. zł

Julia Wieniawa gościła niedawno na evencie Sephora Trend Report. Wyglądała pięknie, jednak jej stylizacja nie należała do najtańszych.

Julia Wieniawa na naszych oczach wyrasta na ikonę stylu. Udowodniła to podczas sobotniej imprezy Sephora Trend Report. Aktorka postawiła na nietypową stylizację. Wam również przypadła do gustu? Jeśli tak, to chyba nie mamy zbyt dobrych wieści, bo kosztowała fortunę. 

Zobacz wideo

Julia Wieniawa w stylizacji wartej prawie 17 tys. zł

Tak, tak, dobrze widzicie. Julka tego dnia miała na sobie stylizację, za którą musielibyście zapłacić blisko 17 tys. zł. Już sama kurtka warta jest ok. 11 tys. zł, a dalej jest równie ciekawie. Skórzana spódnica, która stanowiła podstawę tego "look'u" to koszt 2490 zł. Buty? To szpilki prosto od Christiana Louboutina. Cena - 2550 zł. Z pewnością zauważyliście, że Wieniawa na evencie pokazała się w zupełnie odmienionej fryzurze. Przedłużyła swoje włosy, które upięte zostały w tzw. "koński ogon". Koszt takiej metamorfozy może sięgać kolejnych 2 tys. zł.

No cóż, Julia Wieniawa prezentowała się na salonach zjawiskowo. Jednak by tak wyglądać, należałoby wydać naprawdę sporo pieniędzy. Czy warto? Z całą pewnością podobną stylizację udałoby się odtworzyć przy pomocy znacznie tańszych zamienników np. ze znanych sieciówek. 

Czy ta kwota również na was zrobiła wrażenie? 

DH