Angelina Jolie nie chce być nazywana "żoną Brada Pitta". Zwróciła się do sądu z nietypową prośbą

Angelina Jolie nie daje za wygraną. Najpierw otrzymała prawa do opieki nad dziećmi, a teraz walczy o status kobiety niezamężnej. Ma dość czekania na rozwód.

Gdy media na całym świecie obiegła wieść, że Angelina Jolie i Brad Pitt się rozwodzą, dla wielu był to szok. Uchodzili za małżeństwo idealne. Jednak w 2016 roku Jolie niespodziewanie złożyła papiery rozwodowe. Sprawa ciągnie się już od ponad dwóch lat. Aktorce udało się uzyskać wyłączne prawo do opieki nad szóstką dzieci z możliwością widywania ich przez Brada w ustalonych przez sąd terminach. Ostateczne orzeczenie w sprawie rozwodu jeszcze nie zapadło. Angelina postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.

Zobacz wideo

Angelina Jolie chce uzyskać status niezamężnej

Aktorka zwróciła się do sądu z prośbą o przyznanie statusu niezamężnej. Powód? Ma już dość bycia nazywaną przez media "żoną Brada Pitta".

Dalsze nazywanie mnie jego żoną jest dla mnie nie do zniesienia, a już straciłam nadzieję, że nasz rozwód zostanie szybko sfinalizowany - miała powiedzieć Angelina, której słowa przytacza US Weekly.

Czy sąd przystanie na prośbę Jolie? Bycie kobietą niezamężną, ale jednak nadal bez rozwodu, wydaje się dość niecodzienną sytuacją. Aktorce musi na tym naprawdę zależeć. Być może doatarły już do niej plotki na temat randki Brada Pitta z Jennifer Aniston i to podsyciło jej złość.

ZOBACZ: Jennifer Aniston i Brad Pitt przyłapani na kolejnej już randce i... pocałunkach. "Uważali, by nikt ich nie dostrzegł"

Jak myślicie? 

DH

Więcej o:
Komentarze (14)
Angelina Jolie ma dość bycia "żoną Brada Pitta". Zwróciła się do sądu z nietypową prośbą. "To jest nie do zniesienia"
Zaloguj się
 • Gość: kkk

  Oceniono 11 razy 11

  bzdury

 • eurotram

  Oceniono 16 razy 6

  To może warto przyspieszyć rozwód normalizując swoje oczekiwania odnośnie ustaleń rozwodowych? Bo to, że dotychczas nie został orzeczono, to głównie zasługa jej chorych i skrajnie krzywdzacych dla Brada żądań (jednym z nich było żądanie wyłącznej opieki wraz ze skrajnym zaostrzeniem warunków kontaktu Brada z dziećmi, przy jednoczesnym niebotycznych alimentach)? Pora wstrzymać się że skurw... nieniem, to i rozwód szybciej będzie. I piszę to jako dawny wielki fan Angeliny; szkoda, że ta piękna kobieta i świetna aktorka stała się takim potworem...

 • radeberger

  Oceniono 18 razy 6

  Sugeruję zagrać w paru dobrych filmach. Opierać nazwisko na własnej pracy, a nie na adopcji połowy sierot z Afryki.

 • klassa

  Oceniono 12 razy 4

  A kto by o niej - jako aktorce słyszał?

 • Gość: elo

  Oceniono 8 razy 2

  xuj jej w cycki,
  a nie
  czekaj...
  XD

 • Gość: Red

  Oceniono 4 razy 2

  Stara miłość....nie rdzewieje ,

 • ula53

  Oceniono 1 raz 1

  To sa te wielkie milosci do obledu do bolu do lez. I co ?

 • Gość: Hal

  Oceniono 7 razy 1

  Na miejscu Pitta odebralbym tej niezrownowazonej babie biologiczne dzieci. Jak można z dziewczynek robić chłopców - jej kompletnie odbiło. Myśli
  że.w ten sposób nie zachowują raka

 • Gość: Ja

  Oceniono 4 razy 0

  Może chce mieć prawnie czystą kartę. Niezależnie od dalszych ustaleń. Czemu nie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX