Wiśniewski wdał się w romans z 20-letnią wokalistką Ich Troje? W końcu wymownie skomentował te plotki. "No i teraz by się zgadzało"

Michał Wiśniewski rozwodzi się z Dominiką Tajner-Wiśniewską. Powód? Rzekomo gwiazdor miał wdać się w romans z Agatą Buczkowską, wokalistką zespołu Ich Troje. Teraz Wiśniewski pierwszy raz odniósł się do tych plotek i zrobił to w dość nietypowy sposób.

Gdy polskie media obiegła informacja o rozwodzie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, wielu aż trudno było w to uwierzyć. To już czwarte małżeństwo lidera zespołu Ich Troje, które kończy się medialnym skandalem. O powodach ich rozstania mówi się wiele. Pojawiły się i takie doniesienia, że Michał wdał się w gorący romans z 20-letnią wokalistką, Agatą Buczkowską. Ona wydała już w tej sprawie oświadczenie, zaprzeczając tym samym wszelkim plotkom, a teraz głos zabrał również sam zainteresowany, czyli Wiśniewski. 

Zobacz wideo

Michał Wiśniewski w ironiczny sposób komentuje plotki o romansie

Michał zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym możemy dostrzec jego syna, Xaviera, który pozuje właśnie u boku Agaty Buczkowskiej, wokalistki Ich Troje. Ich fotografię opatrzył też wymownym komentarzem. 

No i teraz by się zgadzało... by się... - czytamy.
 

Co ciekawe, to samo zdjęcie udostępnił również na swoim InstaStory sam Xavier. I okazuje się, że ich wspólna fotka pochodzi z koncertu zespołu, na którym to Michałowi towarzyszył syn. 

ZOBACZ TEŻ: Dominika Tajner zrezygnowała z luksusowego życia i zatrzymała się u rodziców. Jej syn nie chce z nią mieszkać

Czy Wiśniewski chciał w ten sposób podsycić plotki albo może w pewnym stopniu je wyśmiać? Tego nie wiemy. Jedno jest jednak pewne - znów głośno zrobi się o Agacie, ale tym razem w kontekście syna Michała. Niestety, w ten związek raczej trudno byłoby nam uwierzyć. 

Na tę chwilę nie doczekaliśmy się jeszcze oficjalnego komentarza Michała Wiśniewskiego w sprawie rozwodu z Dominiką. Czy to nastąpi? Mamy nadzieję, bo w tej sprawie jest więcej pytań niż odpowiedzi. 

DH