Misiek Koterski pochwalił się uroczym zdjęciem z synem. Obaj są przebrani za zwierzęta. Fan: prawdziwy tata

Misiek Koterski i Marcelina Leszczak chętnie wrzucają do sieci zdjęcia swojego syna Fryderyka. Najnowsza fotka dziecka z dumnym tatą jest wyjątkowo urocza.

Misiek Koterski dał się poznać jako jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Jeszcze kilka lat temu nie stronił od używek i miewał problemy z prawem. Jego życie zaczęło się jednak zmieniać po tym, gdy związał się ze swoją obecną partnerką, Marceliną Leszczak - finalistką drugiej edycji "Top Model".

Zobacz wideo

Para bardzo szybko zaręczyła się, a o swojej miłości regularnie opowiadają zarówno we wspólnych wywiadach, jak i w mediach społecznościowych. Owocem ich związku jest syn Fryderyk. Dziecko przyszło na świat w październiku 2017 roku. Dumni rodzice często chwalą się pociechą na Instagramie, jednak najnowsze zdjęcie Miśka z synem jest wyjątkowo urocze.

Misiek Koterski z synem

Koterski słynie ze swojego poczucia humoru. Jak widać, do wychowania dziecka też podchodzi na wesoło. Kilka dni temu showman bawił się ze swoim synem w dżunglę. Sam przebrał się za tygrysa, a Fryderyka ubrał w kostium lwa. Wspólne chwile uwiecznił na swoim profilu na Instagramie.

W komentarzach z miejsca zaroiło się od miłych słów.

Prawdziwy Tata, który zrobi wszystko dla swojego dziecka, żeby tylko zobaczyć uśmiech na Jego twarzy! Wzór!!!
Przeurocza fotka.
Patrząc na wesołego tatusia, to aż zazdroszczę tej energii i sposobu bycia! - piszą fani.

Trudno się z nimi nie zgodzić - zdjęcie jest baaardzo urocze.

Więcej o: