Wiecie, że Conrado Moreno został poetą? Wiersze publikuje na swoim FB. "Najtrudniej pozmywać naczynia po sutym posiłku"

Conrado Moreno prawdopodobnie pojawi się w specjalnych odcinkach programu "Europa da się lubić", które zostaną wyemitowane z okazji 15-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej. Zobaczcie, co u niego.

Conrado Moreno był jedną z największych gwiazd programu "Europa da się lubić". Występował przez 5 lat trwania show. Do tej pory jest rozpoznawalny i pojawia się w mediach. Czym teraz się zajmuje? Pracuje jako konferansjer, a w wolnym czasie pisze wiersze.

Zobacz: 'Europa da się lubić' powraca. Sprawdziliśmy, co słychać u największych gwiazd programu. Kevin Aiston nas zaskoczył

Zobacz wideo

Conrado Moreno pisze wiersze

Jego wiersze możemy znaleźć na jego profilu na Instagramie. Jeden z nich zatytułowany jest "Najtrudniej". Autor skupia się na nim na codziennych sprawach, których wykonanie czasami jest właśnie najtrudniejsze. Oto fragment:

Najtrudniej/ opuścić ciepłe łóżko o świcie/ Najtrudniej pozmywać naczynia po sutym posiłku. (...) Najtrudniej podążać drogą, która prowadzi nas w ślepy zaułek gdy głowa mówi "nie" a serce woła "próbuj".

Drugi z nich powstał z okazji wiosny, która nadeszła. Skupia się na emocjach mężczyzny, który nie jest na nią gotowy i "chce spać w zimowej pościeli". Całość przeczytacie poniżej.

 

W komentarzach internauci chwalą jego poezję.

Wspaniały.
Bardzo dobre.
Piękne - komplementują.

A Wam jak się podobają? Myślicie, że Conrado ma szansę wydać tomik poezji?

AW