Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wrócili do siebie? "Czasem zostaje nawet na noc"

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras od czterech lat są po rozwodzie. Mimo to, stale mają kontakt i razem pracują. Jak podaje "Fakt", były mąż pomieszkuje u piosenkarki.
Zobacz wideo

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras byli małżeństwem przez 36 lat. Mają ma dwie córki Katarzynę oraz Agatę. Byli związani ze sobą nie tylko prywatnie, ale i zawodowo, gdyż od 40 lat koncertują z zespołem Bajm. Kiedy w 2016 roku wokalistka ogłosiła, że się rozwodzą, był to ogromny szok dla ich fanów, gdyż uchodzili za zgrane małżeństwo.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wrócą do siebie?

Mogłoby się wydawać, że rozwód jest zakończeniem pewnego etapu w życiu dwojga ludzi. Jednak nie w przypadku Beaty i Andrzeja. Pomimo rozstania, musieli utrzymywać ze sobą kontakt, gdyż były mąż wokalistki jest menadżerem zespołu. Wokalistka od czasu rozstania mieszka w Warszawie. Kiedy Pietras przyjeżdża do stolicy, zatrzymuje się u eks żony.

Rozwód tak naprawdę naprawił ich relacje. Beata myślała, że będzie umiała wymazać z pamięci wspólne lata, ale się to nie udało. Czuła się samotna w stolicy aż w końcu zauważyła, że Andrzej znowu się o nią troszczy. Oni są od siebie uzależnieni – mówi informator "Faktu".

Może domniemać, że pomiędzy tym dwojgiem jeszcze nie wszystko jest skończone. Choć nie są już razem, to chętnie spędzają wspólnie czas.

Czasem zostaje nawet na noc. Jedzą wspólnie śniadania, obiady. Beata w jego towarzystwie jest bardzo szczęśliwa – czytamy w tabloidzie.

Myślicie, że jest szansa na to, że do siebie wrócą?

JP