Dzieci Toma Cruise'a i Nicole Kidman są scjentologami. Ale to ich kontakty z rodzicami są najciekawsze

Isabella Cruise i Connor Cruise są adoptowanymi dziećmi Toma Cruise'a i Nicole Kidman. Okazuje się, że oboje są scjentologami i nie mają żadnych kontaktów z... matką.

Tom Cruise i Nicole Kidman byli małżeństwem od 1990 roku. Adoptowali dwójkę dzieci - Isabellę Jane i Connora Antony'ego. Dzieci od początku były wychowywane w duchu scjentologii, którą Tom Cruise wyznaje. Teraz - dorośli już - Isabella i Connor opowiadają o swoim dzieciństwie i o wpływie tej religii na ich życie.

Isabella Cruise opowiada o scjentologii

Adoptowana córka Toma Cruise'a ma dzisiaj 26 lat i nadal jest członkinią kościoła scjentologów. W ostatnich latach przechodziła intensywne szkolenie na audytora w londyńskiej filii kościoła i, jak sama twierdzi w specjalnym liście, przekazywanym przez członków organizacji, było to dokładnie to, czego potrzebowała:

To było to, czego szukałam. Ten brakujący kawałek. Nagle wszystko zaczęło mieć sens. Dziękuję mojemu ojcu za wszystko - zachwala Bella Cruise.

Kiedy Isabella Cruise opowiada o zaletach scjentologii, jej przyszywany brat - 24-letni Connor - zamierza się ożenić.

Connor Cuise weźmie ślub. Nicole Kidman nie będzie na uroczystości

Connor Cruise niebawem poślubi swoją dziewczynę, Włoszkę Silvię. Na ceremonię nie zaprosi jednak matki, Nicole Kidman. W tej decyzji wspiera go sam Tom Cruise. Connor i Tom są aktywnymi członkami kościoła scjentologów od lat, zaś Nicole Kidman - również od lat - powtarza, że to właśnie scjentologia zniszczyła jej małżeństwo z Tomem.

Nicole Kidman i Tom CruiseNicole Kidman i Tom Cruise REX FEATURES / EAST NEWS

Wybranka serca Connora Cruise'a nazywana jest "księżniczką scjentologów" i jak łatwo się domyślić, również jest członkinią tego wyznania. Według informatorów bliskich Tomowi Cruise'owi, wystarczył jeden telefon do Connora, żeby Nicole Kidman nie została zaproszona na jego ślub.

Nie będzie to jednak pierwsza ważna dla jej dzieci uroczystość, w której Kidman nie weźmie udziału. Nie było jej na ślubie córki, po rozwodzie z Tomem właściwie przestała brać udział w wychowywaniu dwójki adoptowanych dzieci - prawa do opieki po rozwodzie uzyskał Tom, a Isabella i Connor zamieszkali u niego.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.