Zdjęcie pośladków Przetakiewicz spotkało się z hejtem. W końcu skomentowała. "To jest normalne i bardzo przeciętne zdjęcie z plaży"

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się na Instagramie zdjęciem topless. Fotografia w skąpych majtkach nie spodobała się wszystkim, ale Joanna zupełnie się tym nie przejmuje.

Joanna Przetakiewicz prezentuje się świetnie i lubi to pokazywać. Pod jej zdjęciem znad basenu, na kórym pozuje w samych stringach rozpętała się jednak burza. Część internautów jest zdania, że kobieta w tym wieku (projektantka ma 51 lat) nie powinna już "świecić golizną". 

Matko jedyna! Pani Asiu! A gdzie klasa? Z całym szacunkiem, ale świecenie gołym tyłkiem jest passe - pisały fanki.

Nie brakowało też głosów poparcia dla Przetakiewicz:

Jesteś mega petarda i już!!! Uwielbiam! - chwaliła Karolina Ferenstein-Kraśko.

Całe zamieszanie skomentowała w końcu sama zainteresowana. W rozmowie z dziennikarzem "Faktu" jasno broniła zdjęcia, jak i swojej postawy - kobieta może być atrakcyjna w każdym wieku, a wiek nie zobowiązuje jej ani nie zabrania niczego.

Zobacz wideo
Byłabym bardzo naiwna, gdybym wrzucając takie zdjęcie liczyła wyłącznie na pozytywny odbiór. To byłoby tak naiwne, że aż głupie. Powiem szczerze, że ja uwielbiam prowokować zdjęciami i będę zawsze powtarzała, że kobieta z wiekiem staje się coraz bardziej wyrazista, a nie przezroczysta. Jakaś liczba internautów, w większości anonimowych, nigdy nie zaszczepi mi w głowie wątpliwości, ani obawy, ani strachu.

Przedsiębiorczyni podkreśla też, że zdjęcie uważa ba bardzo subtelne i zupełnie nie zgadza się z komentarzami, że takie fotografie są "nieeleganckie".

Tym bardziej, żeby było jasne, to zdjęcie, właściwie niczego nie pokazuje. Niczego. Oprócz tego, że kocham być kobietą. To jest normalne, bardzo przeciętne zdjęcie z plaży. I najgorsze, co możemy sobie zrobić, to krępować się siebie i własnego ciała. Gdybym wrzuciła zdjęcie, które w jakiś sposób byłoby obrazoburcze, albo szokując, to mogłabym zrozumieć negatywne komentarze.

A Wy co sądzicie? Przetakiewicz przesadziła czy wręcz przeciwnie, unowocześnia Polki?

jm