Dominika Tajner zrezygnowała z luksusowego życia i zatrzymała się u rodziców. Jej syn nie chce z nią mieszkać

Dominika Tajner wyprowadziła się z domu, w którym mieszkała z Michałem Wiśniewskim. Czwarta żona muzyka znalazła schronienie u swoich rodziców. Razem z nią nie przeprowadził się jednak jej syn - donosi "Na żywo".
Zobacz wideo

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski nie mieszkają już razem. Żona wokalisty Ich Troje wyprowadziła się z ich rodzinnego domu w podwarszawskiej Magdalence niedługo po tym, jak ogłosiła, że Wiśniewski złożył papiery rozwodowe. 

Dominika Tajner uciekła do rodziców 

Teraz wiadomo już, dokąd przeniosła się Dominika Tajner. Okazuje się, że wyjechała w góry i zatrzymała się u swoich rodziców w Wiśle.

Nie ma przy niej jednak jej syna,13-letniego Maksymiliana. Nastolatek podobno bardzo przeżywa całą sytuację i dlatego przez jakiś czas będzie mieszkał ze swoim biologicznym ojcem (pierwszym mężem Tajner) Juliuszem Idzikiem pod Katowicami. 

Juliusz ruszył na pomoc Dominice. Kiedy dowiedział się o całym zamieszaniu, od razu zaproponował jej, że na pewien czas weźmie chłopca do siebie, by uchronić go przed przykrymi doniesieniami. Jest mu za to bardzo wdzięczna" - mówi o rozwodzie dla "Na żywo" znajoma Tajner.

AG 

Więcej o: