Maciej Musiał właśnie rozstał się z piękną modelką. Długo nie cierpiał. "Już rozgląda się za nową dziewczyną"

Maciej Musiała zakończył związek z Natalią Uliasz - donosi "Fakt". Według tabloidu aktor nie chce być sam i szuka nowej partnerki.

Maciej Musiał znów jest singlem. Aktor "Rodzinki.pl" właśnie rozstał się ze swoją dziewczyną - Natalią Uliasz. Przypomnijmy, że jego była partnerka jest nie tylko modelką, ale próbuje także swoich sił w aktorstwie. 

Zobacz wideo

Maciej Musiał znów jest singlem 

Według "Faktu" jednym z powodów zakończenia związku była odległość, jaka dzieliła parę. Musiał żyje i pracuje w Polsce, natomiast Uliasz większość czasu spędza w Hollywood. 

Maciek ostatnio skupił się na rozwoju zawodowymi po prostu nie miał czasu na życie prywatne. Do tego Natalia uczy się w szkole aktorskiej w Hollywood, co było kolejną przeszkodą w stworzeniu stałego związku. Doszedł wiec do wniosku, że nie ma co ciągnąc tej relacji - mówi w rozmowie z tabloidem kolega aktora. 

Jak dowiadujemy się z artykułu, gwiazdor jest już otwarty na nowy związek.

Maciek już rozgląda się za nową dziewczyną. Nie lubi życia w pojedynkę - zdradza informator. 

Maciej Musiał i Natasza Uliasz

Maciej Musiał już rok temu opublikował na swoim Instagarmie zdjęcie z Natalią Uliasz. Razem z pięknością i znajomymi wybrał się wówczas na Opener'a. Później aktor niejednokrotnie chciał uciszyć plotki na temat swojego związku z modelką. 

Maciej Musiał poprzednie związki 

Wcześniej Maciej Musiał związany był z Katarzyną Sawczuk. 4 lata temu spekulowano też o jego romansie z Agnieszką Więdłochą. Żaden z tych związków nie przetrwał jednak próby czasu.

AG