Fame MMA już w sobotę. Esmeralda Godlewska do Marty Linkiewicz: trochę babochłop. "Pato-influncerka" odpowiedziała jej w swoim stylu. MOCNE!

Między Esmeraldą Godlewską a Martą Linkiewicz znów doszło do ostrej wymiany zdań. "Śpiewająca" celebrytka po raz kolejny wyśmiała wygląd swojej rywalki. A wszystko to na kilka dni przed galą FAME MMA 3.

Gala Fame MMA zbliża się coraz większymi krokami. Już w tę sobotę w łódzkiej Atlas Arenie zmierzą się za sobą "gwiazdy" Internetu i drugoligowi celebryci. W sieci pojawił się zwiastun jednej z najbardziej wyczekiwanych walk wieczoru.

Zobacz wideo

Mimo że główna walka wieczoru rozegra się pomiędzy "gwiazdami" YouTube'a: Isamu i
DeeJayPallaside, to jednak najwięcej emocji wzbudza pojedynek Marty Linkiewicz i Esmeraldy Godlewskiej. Obie dały już się poznać jako bardzo temperamentne i wulgarne, a konferencje prasowe z ich udziałem z miejsca zostały okrzyknięte "festiwalem patologii".

Esmeralda Godlewska i Marta Linkiewicz gotowe na walkę na FAME MMA 3

Nie powinno więc nikogo dziwić, że zwiastun zapowiadający ich walkę także jest nafaszerowany wulgaryzmami. Tu prym wiedzie oczywiście Linkiewicz. Najpierw widzimy jednak Esmeraldę, która przyjmuje zmysłowe pozy. Podobnie jak podczas ich pierwszej konferencji, Godlewska od razu atakuję "pato influencerkę".

Czekajcie i oglądajcie, w sumie walkę Dawida z Goliatem, bo... No, wymiarowo nie oszukujmy się, jest to trochę babochłop.

W kolejnym ujęciu widzimy Linkiewicz w typowym dla siebie wydaniu: fikuśne okulary i długi kolorowy kucyk. Dziewczyna nie zwlekała długo z tym, żeby odpowiedzieć swojej rywalce. Jak można się domyślać, nie obyło się bez wulgaryzmów.

Esmeralda, liż mi j*ja - mówi krótko do kamery.

Cały zwiastun możecie obejrzeć TUTAJ.

 

Im bliżej do walki, tym nastawienie dziewczyn jest coraz bardziej bojowe. Myślicie, że w sobotę poleje się krew? I najważniejsze: kto wygra? Godlewska czy Linkiewicz?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.