Fame MMA już w sobotę. Esmeralda Godlewska do Marty Linkiewicz: trochę babochłop. "Pato-influncerka" odpowiedziała jej w swoim stylu. MOCNE!

Między Esmeraldą Godlewską a Martą Linkiewicz znów doszło do ostrej wymiany zdań. "Śpiewająca" celebrytka po raz kolejny wyśmiała wygląd swojej rywalki. A wszystko to na kilka dni przed galą FAME MMA 3.

Gala Fame MMA zbliża się coraz większymi krokami. Już w tę sobotę w łódzkiej Atlas Arenie zmierzą się za sobą "gwiazdy" Internetu i drugoligowi celebryci. W sieci pojawił się zwiastun jednej z najbardziej wyczekiwanych walk wieczoru.

Zobacz wideo

Mimo że główna walka wieczoru rozegra się pomiędzy "gwiazdami" YouTube'a: Isamu i
DeeJayPallaside, to jednak najwięcej emocji wzbudza pojedynek Marty Linkiewicz i Esmeraldy Godlewskiej. Obie dały już się poznać jako bardzo temperamentne i wulgarne, a konferencje prasowe z ich udziałem z miejsca zostały okrzyknięte "festiwalem patologii".

Esmeralda Godlewska i Marta Linkiewicz gotowe na walkę na FAME MMA 3

Nie powinno więc nikogo dziwić, że zwiastun zapowiadający ich walkę także jest nafaszerowany wulgaryzmami. Tu prym wiedzie oczywiście Linkiewicz. Najpierw widzimy jednak Esmeraldę, która przyjmuje zmysłowe pozy. Podobnie jak podczas ich pierwszej konferencji, Godlewska od razu atakuję "pato influencerkę".

Czekajcie i oglądajcie, w sumie walkę Dawida z Goliatem, bo... No, wymiarowo nie oszukujmy się, jest to trochę babochłop.

W kolejnym ujęciu widzimy Linkiewicz w typowym dla siebie wydaniu: fikuśne okulary i długi kolorowy kucyk. Dziewczyna nie zwlekała długo z tym, żeby odpowiedzieć swojej rywalce. Jak można się domyślać, nie obyło się bez wulgaryzmów.

Esmeralda, liż mi j*ja - mówi krótko do kamery.

Cały zwiastun możecie obejrzeć TUTAJ.

 

Im bliżej do walki, tym nastawienie dziewczyn jest coraz bardziej bojowe. Myślicie, że w sobotę poleje się krew? I najważniejsze: kto wygra? Godlewska czy Linkiewicz?

Więcej o:
Komentarze (12)
Fame MMA 3 już w sobotę. Esmeralda Godlewska do Marty Linkiewicz: trochę babochłop. "Pato-influncerka" odpowiedziała jej w swoim stylu. MOCNE!
Zaloguj się
 • Gość: Karee

  Oceniono 22 razy 22

  Taaaa, bo godlewska to prawdziwa kobieta. Na filmiku jest spasiona i przaśna, ma wielka głowę. Na insta jest drobniutka i delikatna :)

 • Gość: niedzielny

  Oceniono 22 razy 20

  No to będzie skrzyżowanie świni z czołgiem....

 • Gość: Gosc

  Oceniono 16 razy 16

  Jak można coś takiego promować i pokazywać żenada

 • Gość: Goscie goscie

  Oceniono 17 razy 15

  Ktora wygra? Dwie sa przegrane.. ;)

 • Gość: Tymoteusz1

  Oceniono 2 razy 2

  Naprawdę słabo, że szykuje się tyle dobrych walk, a Wy ciągle piszecie tylko o linkiewicz. Jeśli Wam to nie odpowiada, to w danym momencie wyłączcie transmisję i tyle. A jeśli chcecie obejrzeć za free, to oficjalnym partnerem jest gamehag dzięki czemu możecie bardzo skorzystać. Zresztą sami sprawdźcie na ich stronie.

 • Gość: Asd

  0

  Godlewska miss świata sztucznosci

 • Gość: Real

  Oceniono 10 razy 0

  Wole Linkiewicz ta nie owija w bawełnę - a ta emseralda to taka pompowana lala która robi z siebie inteligentke - to jest dopiero żenujące - bo powiększyła sobie wary i cyce ? To za mało . Linkiewicz przynajmniej wali z mostu i nie kreuje kogoś kim nie jest

 • Gość: Eeeeee

  Oceniono 8 razy -4

  Jk możesz dogryzac Pisowi pod postem o patologii?! Najlepiej głosuj na po lub resztę nowoczesnych ludzi, niech sprzedadzą twój kraj i wszystko co z nim związanie, kulturę,tradycje i zasady moralne. A później niech wejdą imigranci, geje i inne zboczenie to bd zajebisty rząd. Powodzenia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX