Julia Wieniawa już zamieszkała z Baronem? "Nie zwlekali długo"

Wiele wskazuje na to, że Julia Wieniawa wprowadziła się do Barona.

Trzeba przyznać, że relacja Julii Wieniawy i Barona rozwija się bardzo szybko. Zaledwie kilka tygodni temu pisaliśmy o tym, że dwójka zaczęła się ze sobą spotykać. Od tego czasu zdążyli już wyjechać razem na egzotyczne wakacje, zostać przyłapani na czułościach, a także wrzucić do sieci pierwsze wspólne zdjęcie. To jednak nie koniec rewolucji w ich związku. Jak donosi "Super Express", zakochani "nie zwlekali długo" i zdecydowali się na kolejny poważny krok.

Zobacz wideo

Julka Wieniawa i Baron zamieszkali razem?

Wieniawa jest obecnie jedną z najlepiej opłacalnych młodych gwiazd w Polsce. Dzięki zarobkom z kontraktów reklamowych 20-latka kupiła niedawno swoje pierwsze mieszkanie. Mimo że była wtedy jeszcze związana z Antkiem Królikowskim, to nie chciała dzielić z nim swojego gniazdka. Wygląda jednak na to, że wraz z nowym związkiem celebrytka zmieniła nieco swoje podejście do mieszkania z drugą połówką.

Ostatnio paparazzi przyłapali Julkę i Barona pod blokiem muzyka na warszawskim Wilanowie. Oboje mieli ze sobą torby i walizki. Według tabloidu młodziutka aktorka postanowiła wprowadzić się do mieszkania swojego ukochanego.

Trzeba przyznać, że nie zwlekali z tą decyzją za długo. Z drugiej strony - znajomi Barona twierdzą, że 35-latek totalnie stracił głowę dla Wieniawy. Jak widać, uczucie jest obustronne.

Więcej o: