Gigantyczne długi Tajner i Wiśniewskiego. Wielomilionowe kredyty, niespłacone alimenty dla dzieci i brak majątku do podziału

Michał Wiśniewski boleśnie odczuje rozwód z Dominiką Tajner. Od jakiegoś czasu dochodzą do nas informacje o gigantycznym zadłużeniu pary. Jak dowiedział się "Fakt", małżonkowie stracili nawet dom.

Informacja o rozstaniu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej dla wielu osób była sporym zaskoczeniem. Lider Ich Troje niespodziewanie oświadczył żonie, że żąda rozwodu. Wkrótce później Dominika wyprowadziła się z ich posiadłości. Jednak jak się okazuje, podwarszawska posiadłość nawet nie należy do żadnego z małżonków. Mało tego, obydwoje są poważnie zadłużeni.

Zobacz wideo

Michał Wiśniewski stracił dom

Lider Ich Troje i jego żona mają wielomilionowe długi w nieistniejącym już SKOK Wołomin. Jak dowiedział się "Fakt", Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska nigdy nie byli też w posiadaniu luksusowej podwarszawskiej posiadłości.

Wiśniewski od ponad 10 lat mieszkał w willi w Łazach, po ślubie wprowadziła się tam również Tajner. Ogromna posiadłość z pięknym ogrodem była wyceniania na prawie pięć milionów złotych. Na początku Dominika chciała ją odkupić od właściciela, ale szybko okazało się, że dom jest zadłużony na ponad milion franków szwajcarskich, czyli prawie cztery miliony złotych. Nie przeszkadzało to jednak parze, by go wciąż wynajmować.

Dom Michała WiśniewskiegoDom Michała Wiśniewskiego BRUNNER / NEWSPIX.PL / BRUNNER / NEWSPIX.PL / Newspix.pl

Poważne problemy pojawiły się, kiedy swoje pretensje do rezydencji zgłosił także urząd skarbowy. Okazało się, że piosenkarz nie płacił podatków od 2008 roku i był winien państwu ponad 460 tysięcy złotych. W 2011 roku dom został wystawiony na licytację. Najpierw posiadłość została kupiona przez spółkę handlową, następnie sprzedana prywatnemu inwestorowi. Ostatecznie w 2015 roku nabyła ją firma deweloperska.

Finansowe problemy Wiśniewskich

Co ciekawe, to niejedyne problemy małżonków. Ostatnio pisaliśmy o Stowarzyszeniu Wspierania Spółdzielczości Finansowej im. Św Michała, czyli osobach pokrzywdzonych w aferze SKOK Wołomin, które przekazało "Faktowi" dokumenty, z których wynika, że para nie spłacała zaciągniętych kredytów. A o jakie kwoty chodzi?

Według dokumentów, do których dotarł tabloid, Michał Wiśniewski w 2006 roku wziął 2,8 mln zł kredytu na zakup 64-metrowego mieszkania w Warszawie. Piosenkarz do lipca 2017 roku spłacił zaledwie 600 tys. zł. I na tym poprzestał.

Natomiast Dominika Tajner-Wiśniewska w 2013 roku wzięła w SKOK Wołomin milion złotych kredytu. Z dokumentów jasno wynika, że czwarta żona lidera Ich Troje do tej pory nie spłaciła ani grosza. Według wyliczeń Stowarzyszenia jej dług w 2017 roku wynosił 1 milion 305 tysięcy złotych.

Jakby tego było mało, okazuje się, że o swoje pieniądze upomniały się również dzieci wokalisty z małżeństwa z Mandaryną. Xavier i Fabienne od lat nie otrzymywali od ojca alimentów.

Wiele wskazuje na to, że Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska nie mają żadnego wspólnego majątku do podziału, a jedyny problem, który mają na głowie, to podział ogromnych długów.

AD

Więcej o:
Komentarze (151)
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner stracili dom. Przez gigantyczne długi nie mają nawet wspólnego majątku?
Zaloguj się
 • Gość: b.

  Oceniono 101 razy 97

  Czy coś Wam redaktorki się nie poplątało?

  Skoro posiadłość nigdy nie należała do Wiśniewskich i jedynie ją wynajmowali, to zadłużenie posiadłości, jej licytacja i zmiana właściciela, nie ma z Wiśniewskimi nic wspólnego, to ich nie dotyczy. Oni jedynie wynajmowali tą posiadłość.

  Co jest nadzwyczajnego w mieszkaniu w domu do którego nie ma się praw własności? Mnóstwo ludzi wynajmuje i mieszka w lokalach do których nie ma praw własności.

  Absolutnie nie bronie Wiśniewskiego, socjopaty i hazardzisty i nałogowego dłużnika (tak, on uzależniony od rozp* kasy), ale nie róbcie k* z logiki.

 • Gość: aślka

  Oceniono 83 razy 81

  Jak to? Można nie spłacać długów i być promowaną w telewizji "gwiazdą"? Z jakimi zasługami "gwiazdorskimi"?

 • Gość: Ala

  Oceniono 72 razy 72

  Przy tytule powinien być dopisek: czyli jak zrobić w wala wszystkich wierzycieli. Oficjalnie bankruci, a w rzeczywistości żyją na poziomie, o którym przeciętny Kowalski nawet nie marzy

 • Gość: Gość

  Oceniono 69 razy 69

  Na licówki ma a dla dzieci nie ma. Najlepiej zrobić z siebie,,bankruta,, i publicznie płakać że się zaczyna od zera. Kombinator.inni za długi trafiają za kratki, on jest wyjątkiem???? Żałosny krętacz

 • Gość: derdel

  Oceniono 61 razy 55

  Córeczka swojego tatusia. Jeśli jeszcze nie wiesz, jak ten kraj działa, pora dorosnąć. Jeśli nie udowodnisz bankowi [tak, ty], że 10 lat temu spłaciłeś kredyt na 40 tys. polecisz jak długi. Domina na szklanym ekranie, Misio z pannami w usa. Do takich komornik nie zachodzi a jakby co, tatuś ma kontakty. Tak działa polandia. Od urzędu w piździwodziu, przez budowę wieżowców w stolicy po wizytę u lekarza. Są równi i równiejsi.

 • Gość: gość

  Oceniono 46 razy 44

  Oba pustaki.

 • Gość: -a

  Oceniono 51 razy 43

  Tajner sobie pewnie poradzi, w końcu nadal nosi nazwisko tatusia, który ma zapewne i wpływy i pieniądze. Co z Burakiem-Wiśniakiem? Może wreszcie zapłaci za hulaszczy tryb życia (te śluby w grotach lodowych, czy Vegas) i wyląduje w rynsztoku, do którego bardziej pasuje niż na salony. Szkoda licznych dzieci naznaczonych nawet nie nazwiskiem, ale udziwnionymi imionami.

 • gapcio2010

  Oceniono 46 razy 42

  To, że Winiewski to prymitywny burak, wiadomo od zawsze. Ale, że są jeszcze takie idiotki -kobiety, które sie na to łapią? Niech do w końcu wsadzą za te przekręty i będzie spokój.Nawet współczuć nie warto....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX