Wieniawa pocieszyła się po rozstaniu w ramionach Barona. A Królikowski? To zdjęcie sugeruje, że też może już kogoś mieć

Julka Wieniawa niedługo cieszyła się statusem singielki. Wygląda na to, że Antek Królikowski wziął z niej przykład i też otworzył się na nową miłość.

Do niedawna Julia Wieniawa i Antek Królikowski byli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Sielanka skończyła się jednak pod koniec ubiegłego roku. Oboje podkreślili wtedy, że rozstali się w przyjaźni, ale kiedy tylko media zaczęły rozpisywać się o nowym związku Julki, aktor przestał obserwować ją na Instagramie.

Zobacz wideo

Mimo że o kryzysie w relacji Wieniawy i Królikowskiego mówiło się od dawna, ich rozstanie było sporym zaskoczeniem, zwłaszcza dla fanów pary. Każde z nich przeżyło rozpad związku po swojemu. Antek postanowił leczyć złamane serce na Bali, a Julka rzuciła się w wir pracy i... kolejnych romansów. Odkąd jest singielką łączono ją już między innymi z Nikodemem Rozbickim i Hubertem Gromadzkim - finalistą "Top Model". Okazało się jednak, że serce młodej aktorki skradł starszy o 15 lat Baron z zespołu Afromental.

Antek Królikowski znów zajęty?

Wiadomość o nowym związku celebrytki załamała ponoć Antka Królikowskiego. Wiele wskazuje jednak na to, że on też zaczął układać sobie życie na nowo. Na to przynajmniej wskazuje jego najnowsze tajemnicze zdjęcie.

Wyraźnie widać na nim, że aktor siedzi w towarzystwie kobiety. Kim jest? Tego nie wiadomo, bo nie została oznaczona. Pikanterii dodaje też hashtag #perfectday, emotikonka z serduszkiem oraz fakt, że Królikowski zablokował komentarze pod zdjęciem.

Czyżby chciał w ten sposób zakomunikować, że jest już gotowy na kolejny związek, tym razem z dala mediów?

Więcej o:
Komentarze (32)
Julia Wieniawa pocieszyła się po rozstaniu w ramionach Barona. A Antek Królikowski? To zdjęcie sugeruje, że też może już kogoś mieć
Zaloguj się
 • jeanne_ne

  Oceniono 7 razy 7

  ach te gwiazdy, gwiazdeczki, chociaż nie mam pojęcia kim jest Wieniawa. podobno aktorka..

 • Gość: Gabi

  Oceniono 9 razy 5

  Królikowski to niestabilny pajac - Baron nie lepszy a Wieniawa słodka idiotka której szajba odbiła -.doborowe towarzystwo

 • Gość: Ggg

  Oceniono 4 razy 4

  Nie wiem dlaczego wszyscy się podniecają ta dziewczynką 🙄🙄 przecież ona jest nijaka choć zachowuje się jak wielką gwiazda....

 • Gość: mnbvcxz

  Oceniono 3 razy 3

  kto to jest?

 • domektomek

  Oceniono 2 razy 2

  A ten cień pomiędzy Królikowskim a nieznajomą to jej dziecko, czy pies ?

 • Gość: Modaa

  Oceniono 2 razy 2

  No coz za jakis czas wszystko ucichnie....Norma.

 • Gość: ++++ WCZASY w DUBAJU +++++

  Oceniono 1 raz 1

  Puchar przechodni ...

  Miał ją grześ ....
  Miał ją pies ...
  miała cała wieś ...
  i to niejedna

  Długo o tej aktoreczce będziecie bazgrac ....

  Kiedy wczasy w Dubaju

  s ex taśmy

 • Gość: Gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Szczęścia! Każdy na nie zasługuje ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX