Orły 2019. Aleksandra Konieczna W "Na Wspólnej" nie gra seksbomby. Na gali ledwo ją poznaliśmy! Aktorka schudła i podkreśliła to obłędną kreacją

Aleksandra Konieczna pojawiła się na tegorocznej gali wręczenia Orłów. Aktorka w trakcie jej trwania odebrała statuetkę za najlepszą rolę drugoplanową. Na czerwonym dywanie wyglądała olśniewająco.

Za nami uroczysta gala rozdania Polskich Nagród Filmowych, czyli Orłów. Jedną z nagrodzonych była Aleksandra Konieczna. Członkowie akademii docenili jej rolę w filmie "Jak pies z kotem", dzięki czemu finalnie do aktorki trafiła statuetka w kategorii "najlepsza rola drugoplanowa". Na gali wręczenia Orłów Konieczna wyglądała wprost zjawiskowo. 

Zobacz wideo

Orły 2019. Aleksandra Konieczna zachwyciła na czerwonym dywanie

Aleksandra Konieczna na tę okazję wybrała czarną, dość opiętą kreację, która odnosiła jej ramiona, a także podkreśliła fenomenalną figurę. Choć kobietom nie należy wypominać wieku, to tutaj warto jednak zaznaczyć, że Konieczna w ubiegłym roku skończyła 53 lata. Patrząc na nią podczas gali, aż trudno jest nam w to uwierzyć. Uzupełnieniem eleganckiej kreacji była subtelna, szykowna biżuteria, a także stonowany, lecz z mocniejszym akcentem w postaci czerwonej szminki, makijaż. Chyba się z nami zgodzicie, że Aleksandra wyglądała niczym hollywoodzka gwiazda na oscarowej gali. 

ZOBACZ TEŻ: Orły 2019. Fabijański "podziękował" Smarzowskiemu za wycięcie z "Drogówki". Reakcja reżysera? Nietypowa, ale wcale się nie dziwimy

Warto również dodać, że w ostatnim czasie Konieczna przeszła też małą metamorfozę. Nietrudno bowiem zauważyć, że aktorka schudła, a swoją nową sylwetką dumnie pochwaliła się właśnie na tegorocznych Orłach. Powiedzieć, że wyglądała zjawiskowo, to i tak za mało. Brawa. 

DH