Orły 2019. Paulina Koziejowska czerwony dywan pomyliła z nadmorskim deptakiem? Jeżeli chciała wyróżniać się z tłumu, to jej się udało

Paulina Koziejowska pojawiła się na gali wręczenia tegorocznych Orłów w iście wiosennej kreacji. Trzeba przyznać, że wybór tej stylizacji był po prostu nietrafiony. Przekonajcie się, dlaczego.

Gala wręczenia Polskich Nagród Filmowych jest już za nami. Uroczystość przyznania Orłów zaszczyciła swoją obecnością plejada pierwszoligowych gwiazd. Wśród nich nie zabrakło jednak także i tych trochę mniej uznanych w świecie kinematografii, a tutaj na myśli mamy między innymi Paulinę Koziejowską, czyli celebrytkę, która skrupulatnie próbuje zostać zauważona przez polskie tabloidy. Wychodzi jej to różnie, lecz tym razem może być o niej głośno. Wszystko za sprawą faktu, że Koziejowska na galę wręczenia Orłów wybrała totalnie nietrafioną kreację. 

Zobacz wideo

Orły 2019. Paulina Koziejowska w wiosennej sukience

Koziejowska na tę okazję wybrała białą, asymetryczną suknię pełną różowych, wzorzystych zdobień. Dominowały kwiaty i falbany, przez co stylizacja bardziej nadawałaby się na letni spacer po plaży niż na uroczystość wręczenia najważniejszych nagród filmowych w Polsce. No cóż, Paulina postanowiła jednak zaszaleć, ale nie do końca wyszło jej to na dobre. Do zwiewnej sukienki dobrała neonową, żółtą torebkę, a także pastelowe sandałki na szpilce. Do wspominanych powyżej kwiatowych wzorów na kreacji dopasowała również i lakier na paznokciach od stóp. Z pewnością chciała więc, by jej wieczorowa stylizacja była dopracowana w 100%. 

ZOBACZ TEŻ: Orły 2019. Zjawiskowa Małgorzata Kożuchowska skradła show. Jednak oczy wszystkich były zwrócone w stronę Joanny Kulig

Niestety, nie udało się. Być może będzie to dla Pauliny nauczka na przyszłość. Chociaż jest również i taka możliwość, że Koziejowska specjalnie wybrała na okazję Orłów właśnie taką suknię. Powód? Po prostu wiedziała, że będzie o niej głośno.

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.