Wiktoria Gąsiewska goni Wieniawę. 20-latka za kontrakt z L'Oreal dostała fortunę. Ta kwota zwala z nóg

Wiktoria Gąsiewska powoli staje się jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Jej potencjał marketingowy dostrzegła właśnie kolejna marka. Gwiazda "Rodzinki.pl" zarobi krocie.

Wiktoria Gąsiewska nie narzeka na brak obowiązków. Po udziale w "Tańcu z gwiazdami" jej notowania błyskawicznie wzrosły. Aktorka została zaangażowana do promocji kilku marek odzieżowych. Jednak dzięki stale rosnącej popularności pod koniec lutego podpisała niezwykle lukratywny kontrakt z marką kosmetyczną.

Zobacz wideo

Wiktoria Gąsiewska marzy o zakupie mieszkania

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" ma ostatnio dobrą passę. Niedawno zamieszkała z Adamem Zdrójkowskim i ma wobec niego poważne plany na przyszłość. Para występuje też razem w tanecznym show "Dance, dance, dance". Wiktoria za każdy odcinek dostaje osiem tysięcy złotych. Jednak te pieniądze są niczym wobec kontraktu z marką L'Oreal Paris. Gąsiewska niedawno została beauty influencerką kosmetycznego giganta.

Do jej obowiązków należy zachęcanie swoich fanek na Instagramie do eksperymentowania z makijażem. Jak dowiedziało się "Party", aktorka za tę współpracę zainkasowała ponad 200 tys. zł.

Co ciekawe, Wiktoria Gąsiewska nie jest zbyt rozrzutna. Magazyn ustalił, że zarobione pieniądze skrupulatnie odkłada na konto oszczędnościowe i marzy o zakupie swojego pierwszego mieszkania.

AD