Orły 2019. Bołądź w tak delikatnych kreacjach pokazuje się rzadko. Do tego odważne rozcięcie. Nic dziwnego, na gali był jej eks

Orły 2019. Olga Bołądź na czerwonym dywanie pojawiła się w oryginalnej sukience w kolorze koralowym.
Zobacz wideo

Orły 2019 rozdane. Podczas 21. gali wręczenia Polskich Nagród Filmowych w Teatrze Polskim w Warszawie pojawiła się plejada gwiazd kinematografii. Wśród aktorek dużą uwagę zwracała nie tylko Joanna Kulig, która niedawno wróciła ze Stanów Zjednoczonych. Olga Bołądź również skupiła na sobie uwagę fotoreporterów dzięki odważnej kreacji. Zobacz, jak wyglądały inne gwiazdy.

Olga Bołądź wyróżniała się na czerwonym dywanie

Aktorka na galę Orłów wybrała koralową sukienkę przełamaną z przodu efektownym marszczeniem. Kreacja odsłoniła ramiona i choć sięgała do ziemi, to za sprawą głębokiego rozcięcia podkreśliła jej zgrabne nogi. Olga całą stylizację dopełniła złotymi sandałami na wysokim obcasie. Jeśli chodzi o makijaż, to był równie wyrazisty, co strój. Artystka postawiła na czerwone usta i mocne konturowanie. Na głowie miała luźno upięty koczek.

Olga Bołądź z pewnością zwróciła uwagę nie tylko paparazzi, ale i również byłego chłopaka, Sebastiana Fabijańskiego. Aktor pojawił się na gali, aby wręczyć statuetkę w kategorii "Najlepszy montaż". Podczas swojego przemówienia zszokował wszystkich, ponieważ dogryzł reżyserowi "Drogówki" Wojciechowi Smarzowskiemu. Więcej na ten temat, możecie przeczytać TUTAJ.

Jak Wam się podobała Olga Bołądź na czerwonym dywanie?

JP