"Big Brother". Manuela Michalak docina Danielowi w "DD TVN": Macie przed sobą wojownika, który niestety nie wytrzymał

"Big Brother". W studiu "Dzień Dobry TVN" pojawili się uczestnicy najnowszej edycji show, którzy już opuścili dom Wielkiego Brata, oraz Manuela Michalak z 1. edycji. Wyznała, co myśli o decyzji Daniela o rezygnacji z programu.

Po kilku dniach trwania nowej edycji show "Big Brother" jeden z uczestników, Daniel, postanowił opuścić domu Wielkiego Brata. Swoją decyzję argumentował tym, że "się dusi" i "ma za mało przestrzeni". W niedzielę dołączyła do niego kolejna uczestniczka, Natalia, która decyzją widzów musiała odejść z programu. Oboje pojawili się w poniedziałkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN".

Zobacz też: Gulczas i Klaudiusz w "DD TVN" skrytykowali uczestników nowej edycji "Big Brothera". Ostro o Danielu: Ośmieszył się

"Big Brother". Manuela o decyzji Daniela

Obok nich na kanapie zasiadła narzeczona Daniela oraz gwiazda 1. edycji "Big Brothera" Manuela Michalak. Mężczyzna po raz kolejny wytłumaczył się, dlaczego podjął decyzję o odejściu z programu.

Przyszedłem tutaj bez żadnego scenariusza, po prostu chciałem być sobą od samego początku do samego końca. Niestety, parę takich elementów wojowniczych zawiodło, więc postanowiłem złożyć rękawice i zejść z ringu - mówił Daniel. 

Gwiazdy 'Big Brothera' w 'DD TVN'Gwiazdy 'Big Brothera' w 'DD TVN' Screen z TVN/ Dzień Dobry TVN

Następnie o opinię na jego temat prowadzący Andrzej Sołtysik zapytał Manuelę. Ta bez ogródek odpowiedziała, że pomimo tego, że Daniel jest wojownikiem, nie wytrzymał:

Jak wiemy, Danielek opuścił dom. I, proszę państwa, teraz może docenicie to, jak ciężko jest tam być. Naprawdę macie przed sobą wojownika, który niestety nie wytrzymał, bo jednak jest tu na zewnątrz - docięła mu.

Według Manueli, uczestnik nie do końca radził sobie z innymi domownikami Wielkiego Brata i za szybko się poddał. Zgadzacie się z nią?

AW

Więcej o:
Komentarze (73)
"Big Brother". Manuela Michalak docina Danielowi w "DD TVN": Macie przed sobą wojownika, który niestety nie wytrzymał
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 55 razy 55

  Taki z niego wojownik jak z krasuli baletnica

 • Gość: hjjj

  Oceniono 29 razy 27

  Rambo z rzaholeckiego lasu z solarką w zimie :-) A obok jego Hanka. Brakuje tylko Cypiska. Skończcie promowac tego typa bo to jakaś porażka kompletna. Tacy natrętni wojownicy są dla mnie zbytnio irytujący. Jeden z goła d..pą lata po lesie , drugi gra twardziela robiąc raban o 6 rano w sypialni bo mu się wydaje że nikt nie myśli o niczym innym jak fikanie koziołków w rytm komend wielkiego wojownika walczącego głównie z baranami w zagrodzie.
  Góralu.. wracaj do hal i przestań wkur..iać ludzi. Od tych sterydów to ci zaraz druga broda wyrośnie bo już gębę masz jak księżyc zalany omką. Może mu się dup..cyć za bardzo chciało i po tym jak zobaczył tyłeczek Natalii stwierdził ze nie wytrzyma takich tortur wiec jako wojownik udał się za mury na łowy by ulżyć lędźwiom :-)

 • Gość: A

  Oceniono 27 razy 27

  Ten Daniel to meeega przerost formy nad treścią. Klapy na oczach i do przodu. Bardzo podobała mi się reakcja Justyny. Próbowała dyskutować merytorycznie, niestety Daniel nie rozumie że życie wygla inaczej niż w jego ulubionej książce. Polecam poszukać na YT scenę z filmu „3 billboardy za Ebbing Missouri” z księdzem. Zgadzam się z tym fragmentem w 100%

 • Gość: Karola

  Oceniono 15 razy 15

  Wojownik, który czyta Biblię ale bez zrozumienia, ma tyle lat i co jest prawiczkiem skoro jeszcze nie ma żony ciekawe, którym numerem w jego życiu jest obecna partnerka i jak to się ma do tego co mówił w programie przy rozmowie o bibli. Czytać ze zrozumieniem trzeba się nauczyć a nie klepać bzdury.

 • Gość: KAli

  Oceniono 13 razy 13

  Jak ktoś jest wojownikiem to walczy do końca. Jeżeli się poddaje na samym początku to to nie jest żaden wojownik tylko ci...pa

 • Gość: Niki

  Oceniono 13 razy 13

  Niech wraca do swoich owiec i więcej się nie pokazuje celebryta od siedmiu boleści

 • Gość: Daria

  Oceniono 11 razy 11

  Żaden z niego wojownik tylko ktoś kto wykorzystuje ludzi by robili i słuchali to czego on by nie zrobił. Cienias.

 • Gość: Alba

  Oceniono 10 razy 10

  Dla mnie to wyprany leb jak mozna biblię studiowač.Wiecej prawdy i milosci jest w baśniach Andersena.I te chore jazdy pobudki wszystkich i próba nażucania innym swoich poglądów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX