"Dance, dance, dance". Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska mają zaniżane noty? Widzowie twierdzą, że to inna para ma wygrać program

"Dance, dance, dance". Po kolejnym odcinku nie cichną głosy, że jury faworyzuje Marcelinę Zawadzką i Rafała Maślaka. Nam też trudno uwierzyć, że za występ w duecie dostali więcej punktów od Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej.
Zobacz wideo

"Dance, dance, dance". Nowy program TVP od pierwszego odcinka budzi sporo emocji. Jeszcze niedawno widzowie żyli konfliktem Pauliny Krupińskiej i Ewy Chodakowskiej, teraz oskarżają jury o faworyzowanie jednej z par: Marceliny Zawadzkiej i Rafała Maślaka. Po ostatnim odcinku dołączamy się do tych głosów.

Adam Zdrójkowki i Wiktoria Gąsiewska niedocenieni w "Dance, Dance, Dance"

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska od początku wysoko zawiesili sobie poprzeczkę. Zdaniem jurorów jest to powód, by oczekiwać od nich więcej niż od pozostałych par i ich dużo lepsze występy oceniać niżej. Za zatańczenie bardzo trudnej choreografii do piosenki "Love Yourself" Justina Biebera dostali więc zaledwie 23 punkty, bo "potrafią więcej". Tymczasem przeciętny występ Zawadzkiej i Maślaka został oceniony na 24 punkty, co oburzyło widzów.

Ja rozumiem, że Wiktoria i Adam razem z siostrami Kazadi już od początku postawili sobie wysoko poprzeczkę, ale no bez przesady, żeby Maślak z Marceliną dostawali więcej punktów od nich... - piszą fani programu na Facebooku.
Dokładnie... Masakra, nie wiem czemu Rafał i Marcelina dostali więcej punktów od Adama i Wiktorii... Bardzo, bardzo niesprawiedliwe noty.
Nie wiem jakim cudem Marcelina z Rafałem dostali więcej punktów od Wiktorii i Adama, od samego początku widać, że są faworyzowani.
Bawi mnie to, że Adam z Wiktoria dostają gorsze oceny, dlatego, że więcej od nich wymagają, bo od początku dobrze tańczą. Natomiast Marcelina z Rafałem dostają więcej punktów, bo od początku tańczą gorzej, więc nie ma tylu wymagań i cieszą się jak się chociaż trochę poprawia. I co, teraz takim sposobem osoby, które dzisiaj powinny odpaść dojdą do finału, bo mniej się od nich wymaga.

Na szczęście dużo lepiej jury oceniło występ solowy Zdrójkowkiego, który zatańczył bardzo trudną choreografię z "Billie Jean" Michael Jacksona. Ostatecznie on i Gąsiewska awansowali na drugie miejsce w końcowym rankingu, podczas gdy pierwsze zajmują siostry Kazadi.

Warto zaznaczyć, że Marcelina Zawadzka i Ida Nowakowska to koleżanki. Poznały się na planie programu "Bake Off Junior", który razem prowadzą. Dla Idy jako jurorki to z pewnością mało komfortowa sytuacja - w końcu trudno jest krytykować swoją dobrą znajomą.

WJ

Kto powinien wygrać "Dance, dance, dance"?
Więcej o:
Komentarze (13)
"Dance, dance, dance". Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska mają zaniżane noty? Widzowie twierdzą, że to inna para ma wygrać program
Zaloguj się
 • Gość: normalna

  Oceniono 14 razy 12

  jury faworyzuje siostry Kazadi. Ta srodkowa jurorka to ma się chyba za druga po Bogu, mądrzy sie jakby wszystkie rozumy zjadła,,

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Wiktoria i Adam są najlepsi, ale jak zawsze wygrają wcześniej zaplanowanie osoby, tj. siostry Kazadi. Ciągle dostają podobne choreografie tańczą tak samo, a starsza pyskata, bo już celebrytka. Marcelina i Maslak też slabo tańczą , ale jury ocenia ich wysoko. Czemu nawet w tak rozrywkowym programie nie może być uczciwie i obiektywnie?

 • Gość: znxj

  Oceniono 6 razy 6

  Za chwilę kolejna edycja Bake off .. .. .i tyle w temacie.

 • Gość: J.

  Oceniono 5 razy 5

  Kazadi nie tańczą w szpilkach, mają wszystkie występy podobne i są traktowane ulgowo.

 • Gość: bb

  Oceniono 2 razy 2

  Myślę że w tym programie bardzo dobrze widać jedną rzecz: jak bardzo zawód tancerza czerpie z aktorstwa. Nigdy nie tańczyłam ale patrząc na ludzi którzy uczą się przeróżnych choreografii da się zauważyć że perfekcyjnych ruchów można się nauczyć ale połączyć je ze świadomością/pewnością ciała i do tego nie zapominać o mimice, o twarzy...to już wyższa szkoła jazdy. To jest to co robi Wiktoria z Adamem, są genialni-czy w duecie czy solo.

 • Gość: Małgorzata

  0

  Wygrajcie fajnie ranem wyglądacie

 • Gość: Sjh

  0

  Faktycznie, Marcelina i Rafał byli faworyzowani. Ostatecznie przekonała mnie o tym reakcja Idy Nowakowskiej po tym, jak zdała sobie sprawę, że jej ocena jest zbyt niska, by zostali w programie. Ale, żeby było jasne, podejrzewałem to już od momentu, kiedy w jednym z (sic!) pierwszych odcinków Tomasz Kammel wygadał się: "Tak tańczy Marcelina, moja koleżanka z Pytania na Śniadanie!" czy coś w tym rodzaju. A co do Idy Nowakowskiej: z całym szacunkiem, ale jurorka powinna być neutralna.

 • Gość: kl

  0

  mam wrażenie, że faworyzujecie Kazadi. a wcale nie tańczą najlepiej, wszystko na jedno kopyto. dlaczego najtrudniejsze układy dajecie młodym z rodzinki.pl? dajcie takie układy innym i zobaczymy czy sobie poradzą...

 • Gość: lig

  0

  Ostatni program najbardziej profesjonalny ze wszystkich dotychczasowych liczyl sie taniec i tancerze nie celebryckie gierki skandaliki docinki itp Bardzo mi sie podobalo dziekuje za wrazenia estetyczne i emocje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX