Kamil Grosicki pochwalił się rodzinną fotografią, na której jest również syn Dominiki. Z Marcela wyrósł prawdziwy przystojniak

Kamil Grosicki pokazał na Instagramie swoją rodzinę. Na zdjęciu, które zamieścił, dostrzegamy również syna Dominiki Grosickiej z poprzedniego związku. Jesteśmy w szoku, kiedy Marcel aż tak wyrósł.

Kamil Grosicki oraz Dominika Grosicka cieszą się ogromną popularnością, a zwłaszcza dotyczy to mediów społecznościowych, gdzie polski piłkarz i jego piękna małżonka są naprawdę aktywni. I to właśnie na Instagramie zarówno Dominiki, jak i Kamila można znaleźć sporo smaczków, także tych prywatnych. Niedawno pochwalili się rodzinną fotografią, która w jednej chwili wprawiła w zachwyt internautów.

Zobacz wideo

Kamil Grosicki pokazał rodzinną fotografię

Na zdjęciu możemy zobaczyć Dominikę, Kamila, a także ich córkę Maję oraz syna polskiej WAGs z poprzedniego związku, Marcela. Musimy przyznać, że tym razem to właśnie on zwrócił naszą największą uwagę. Powód? Po prostu wyrósł z niego prawdziwy przystojniak. I choć Marcel nie jest biologicznym synem Kamila, to piłkarz ma z nim świetny kontakt. Jak przyznała Dominika w wywiadzie na bloga Anny Lewandowskiej, jej mąż kocha go równie mocno jak Maję. Chętnie też rozpieszcza dzieci. No cóż, taki tata to czysty skarb.

Moje największe szczęście jakie mnie w życiu spotkało - napisał Kamili pod zdjęciem.

ZOBACZ TEŻ: Grosicka urodziła w wieku 17 lat. Nie jest jedyną młodą matką w show-biznesie. Wiedzieliście, że Dowbor urodziła, gdy miała zaledwie 19?

 

Jak możecie się spodziewać, internauci byli zachwyceni tą fotografią.

Gratuluję rodzinki.
Kocham takie widoki.
Super rodzinka - piszą internauci.

A jeszcze więcej zdjęć pokazała Dominika i znajdziecie je w naszej galerii. Po tych fotografiach wnioskujemy, że Kamil ma cudowną rodzinę. Zgodzicie się?

DH

Więcej o: