Apoloniusz Tajner zdenerwował się na Michała Wiśniewskiego: Nie ręczę za siebie. Teraz Dominika Tajner musi bronić ojca

Apoloniusz Tajner, gdy dowiedział się o rozwodzie córki, podobno wpadł w szał. Teraz Dominika Tajner broni ojca i dementuje plotki.
Zobacz wideo

Dominika Tajner rozwodzi się z Michałem Wiśniewskim. W trudnych chwilach zawsze może liczyć na najbliższych, jednak to jej tata okazuje się być dla niej największym wsparciem. Niedawno pisaliśmy, że Apoloniusz Tajner nigdy nie przepadał za mężem swojej córki. Jak donosił "Fakt", ojciec Dominiki miał podobno "wpaść w szał", gdy dowiedział się, że jego zięć złożył pozew o rozwód. Wówczas powiedział, że nie ręczy za siebie, gdy spotka się z Michałem. Artykuł na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Dominika Tajner broni swojego ojca

Dominika nie jest w stanie zapanować nad falą informacji, która zalewa codziennie media w sprawie jej medialnego rozwodu. Wielu plotek nie komentuje, ale w tej sprawie postanowiła zabrać głos. Okazuje się, że (jeszcze) obecna żona Michała Wiśniewskiego broni Apoloniusza i jest przekonana, iż takie słowa nigdy nie padały z ust jej ojca.

Nie wierzę, żeby mój tata coś takiego powiedział. To jakieś kolejne bzdury, totalne brednie - powiedziała portalowi Party.

ZOBACZ TEŻ: Dominika Tajner rozwodzi się i żałuje jednej rzeczy. "Mam wyrzuty sumienia"

Myślicie, że Dominika musi teraz bronić swojego tatę, który w złości powiedział o kilka złów za dużo?

JP

Więcej o:
Komentarze (39)
Apoloniusz Tajner zdenerwował się na Michała Wiśniewskiego: Nie ręczę za siebie. Teraz Dominika Tajner broni ojca. "To totalne brednie"
Zaloguj się
 • Gość: asza

  Oceniono 14 razy 12

  Tajner, moralista, ten co zostawił żone dla młodej siksy . Niech on już nic nie mówi

 • Gość: Karol

  Oceniono 12 razy 12

  Co się dziadek denerwuje. Sam zostawił żonę i uciekł do młódki bo się na starość zakochał. To Wiśniewskiemu się dziwi. HIPOKRYZJA do kwadratu.

 • Gość: Suzie

  Oceniono 10 razy 10

  Nie, myślimy że tabloidy i takie portale jak wasz produkują na akord takie bzdury, że głowa mała...

 • Gość: 🖕🖕🖕🖕

  Oceniono 7 razy 7

  Tajnerka myślała że czerwoniak podniesie się z rynsztoka i będzie brylowal jak za ich troje a przy okazji sama zarobi na byciu żoną gwiazdora a tu z rynsztoka nie wypłynął tylko bardziej go fekalia przykryly i gó... 💩 z celebryckich klimatów a teraz po takim nikt do szpary nie wejdzie i trzeba pomyśleć o zakonie i z tamtąd to tylko Rutkowski może wyjąć wprost pod ołtarz

 • Gość: Gosc

  Oceniono 7 razy 7

  Wiśniewski jaki jest każdy wie! Widziały cały co brały! I teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem?? Zaraz będzie kolejna kobieta a może już jest??Oby tylko dzieci już nie produkował..hahaha

 • Gość: Jan

  Oceniono 6 razy 6

  Tajner popatrz na swoje życie i nie pier.... głupot sam jesteś ""dobry"".a swoich błędów nie widzisz

 • Gość: Fin

  Oceniono 5 razy 5

  Czerwony niech zgłosi się na odwyk z narkotyków, alkoholu, hazardu i odda długi lub odpracuje fizycznie ale nie ciałem wtedy można mu oddać dowód i przywrócić wykluczenie społeczne bo narazie jest nikim i niczym.

 • Gość: afga

  Oceniono 5 razy 5

  tylko trochę jak Tajnera też młoda laska zostawi,

 • Gość: Cela

  Oceniono 4 razy 4

  Kiedy to się skończy - jedno i to samo gdzie nie spojrzeć .. Czy naprawdę jest o kim pisać ? Kogo obchodzi farbowany Wiśniewski i jego żona - musiałby kto- para królewska ..
  .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX