Apoloniusz Tajner jest wściekły na Michała Wiśniewskiego. "Mówi, że nie ręczy za siebie"

Apoloniusz Tajner nigdy nie darzył Michała Wiśniewskiego sympatią. Gdy dowiedział się o rozwodzie córki, wpadł w szał.
Zobacz wideo

Dominika Tajner rozwodzi się z Michałem Wiśniewskim, ale w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie przyjaciół i rodziny. Jak donosi "Fakt", Apoloniusz Tajner jest wściekły na zięcia i gdy dowiedział się o rozwodzie córki. podobno "wpadł w szał". Był nawet gotowy na konfrontację, przed którą powstrzymała go Dominika. 

Mówi, że nie ręczy za siebie, jeśli spotka się z Wiśniewskim. Gdy dowiedział się o rozwodzie, chciał nawet się z nim skonfrontować, ale Dominika odwiodła tatę od tego pomysłu. Bała się karczemnej awantury, bo zarówno Apoloniusz, jak i Michał są bardzo porywczymi osobami.

Podobno Tajner nigdy nie przepadał za Wiśniewskim i był przeciwny temu, by córka brała z nim ślub. 

Apoloniusz ostrzegał Dominikę przed ślubem. Mówił jej, że małżeństwo z Michałem jest ryzykowne. Niestety córka nie chciała go słuchać. Apoloniuszowi nie zostało nic innego, jak zaakceptować nowego zięcia

Trudno się dziwić reakcji Tajnera. Dominika podobno bardzo przeżywa rozwód i choć w jej małżeństwie już od jakiegoś czasu się nie działo się najlepiej, do końca liczyła, że sprawy się ułożą. 

ZOBACZ TEŻ: Dominika Tajner-Wiśniewska oficjalnie potwierdza rozstanie z Michałem Wiśniewskim: To dla mnie szalenie trudna sytuacja

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.