Kourtney Kardashian zapozowała nago i zaliczyła wpadkę. Fani pytają o jej nogę i...sutek. "Przemieścił się na nadgarstek?"

Kourtney Kardashian opublikowała kolejne nagie zdjęcie. Celebrytka zaszalała z Photoshopem, a efekt finalny jest komiczny.

Siostry Kardashian słyną z epatowania swoją cielesnością. Na ich instagramowych kontach regularnie pojawią się roznegliżowane zdjęcia. Ostatnio Kourtney Kardashian zaszalała i opublikowała nagą fotografię w wannie. Nie obyło się bez wstydliwej wpadki.

Zobacz wideo

Kourtney Kardashian pokazała nagie zdjęcie

39-latka co jakiś czas przypomina swoim fanom o tym, że jest niezwykle seksowną kobietą. Kourtney ostatnio opublikowała bardzo gorące zdjęcie z wanny. Kardashianka pozuje w niej nago, a jej piersi zakryte są jedynie pianą. Celebrytka zamieściła też sentencję.

Kochaj siebie tak samo mocno, jak kochasz innych.
 

Jednak na zdjęciu większą uwagę zwraca nieudolna obróbka. Fani od razu zwrócili uwagę, że lewa noga Kourtney jest nienaturalnie wygięta i nie jest proporcjonalna.

Z tą nogą powinnaś iść natychmiast do lekarza.
Jedna noga spoko, ale co się stało z drugą? Nogo, gdzie jesteś!?

Co ciekawe, niektórzy zwrócili też uwagę na to, że kogoś poniosło w Photoshopie i na nadgarstku celebrytki pojawił się... sutek.

A zatem będziemy ignorować fakt, że jej sutek przemieścił się na nadgarstek...? - spytał złośliwie jeden z internautów.

Trzeba przyznać, że ktoś, kto obrabiał to zdjęcie, miał ułańską fantazję.

AD