Justin Bieber i Hailey Baldwin odwołują ślub kościelny. To przez kryzys w związku? Dowodem mają być te zdjęcia

Justin Bieber i Hailey Baldwin planowali wziąć ślub kościelny. Teraz okazuje się, że w najbliższym czasie jednak do niego nie dojdzie. Czyżby rzeczywiście w ich związku wystąpił poważny kryzys?
Zobacz wideo

Justin Bieber i Hailey Baldwin zaskoczyli swoich fanów, gdy w pod koniec zeszłego roku ogłosili, że są małżeństwem. Po kilku miesiącach para postanowiła ponownie wziąć ślub - tym razem kościelny. Jednak, jak rozpisują się zagraniczne media, piosenkarz i modelka na razie odłożyli tę decyzję na później. Podobno przeżywają teraz poważny kryzys w związku.

ZOBACZ: Justin Bieber potwierdził ślub z Hailey. "Moja żona jest niesamowita". To nie koniec. Uwagę zwraca nazwa modelki na Instagramie

Justin i Hailey mają kryzys?

Hailey Baldwin i Justin Bieber wzięli ślub cywilny kilka miesięcy temu w Nowym Jorku. Z dala od mediów i paparazzi przysięgli sobie miłość. Wielkie wesele dla wielu gości miało odbyć się niebawem, jednak zmienili plany, gdyż Justin przeżywa teraz trudny okres w swoim życiu.

Nie jest tajemnicą, że gwiazdor ma problemy emocjonalne. Niedawno prosił swoich fanów na Instagramie o modlitwę za niego. Na szczęście Hailey jest dla niego idealną żoną, która bardzo go wspiera. Mimo to, nawet w najbardziej udanych związkach zdarzają się kłótnie i kryzysy. Niedawno paparazzi przyłapali ich na sprzeczce w parku. Na zdjęciach widać, że mają poważny problem.

Myślicie, że zażegnają kryzys?

JP