Rozwód to najmniejszy problem Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Mają 4 miliony długu. "To kredyt w kategorii VIP"

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska rozwodzą się. Jednak to nie jest ich jedyny problem. Jak dowiedział się "Fakt", para jest zadłużona i od lat nie spłaca zaciągniętych kredytów.

Informacja o rozwodzie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej dla wielu osób była sporym zaskoczeniem. Lider Ich Troje niespodziewanie oświadczył żonie, że żąda rozwodu. Wkrótce później Dominika wyprowadziła się z ich posiadłości. Przy okazji ich rozstania zaczynają wypływać nieznane dotąd fakty na temat ich życia prywatnego. "Fakt" dotarł do dokumentów, z których wynika, że małżonkowie mają wielomilionowe długi.

Zobacz wideo

Michał Wiśniewski przestał spłacać ogromny kredyt

Chodzi o kredyty, które przed laty para zaciągnęła w SKOK Wołomin. Kiedy w 2015 roku kasa upadła, tysiące osób straciło oszczędności życia. Dodatkowo syndyk upadłościowy zaczął żądać od nich spłaty dodatkowych pieniędzy. Poszkodowani założyli Stowarzyszenie Wspierania Spółdzielczości Finansowej im. Św Michała. Jego celem jest walka o odzyskanie pieniędzy, które zniknęły głównie przez nieuczciwych kredytobiorców z tzw. listy VIP. Wśród nich znajdują się m.in. Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska.

Wielu kredytobiorców z tzw. listy VIP działało naszym zdaniem w pełni świadomie. Brali kredyty ze świadomością, że nie będą musieli oddać pieniędzy – powiedzieli przedstawiciele stowarzyszenia w rozmowie z "Faktem".

Mają też żal do gwiazdorskiej pary, która do dziś nie oddała pieniędzy. A o jakie kwoty chodzi? Według dokumentów do których dotarł tabloid, Michał Wiśniewski w 2006 roku wziął 2,8 mln zł kredytu na zakup 64-metrowego mieszkania w Warszawie. Piosenkarz do lipca 2017 roku spłacił zaledwie 600 tys. zł. I na tym poprzestał.

To kredyt w kategorii VIP. SKOK Wołomin upadł w 2014 roku. Gdy wokół kasy zrobiło się głośno, w maju 2018 roku na wniosek Wiśniewskiego sąd ogłosił jego upadłość konsumencką. Odsetki rosną, a Wiśniewski kredytu nie spłaca. Jest zadłużony na 2 miliony 127 tysięcy złotych – dodali oburzeni przedstawiciele stowarzyszenia.

Katarzyna Hausa, syndyk Wiśniewskiego, zaznacza jednak, że podczas postępowania upadłościowego "nie można spłacać żadnych wierzycieli".

Dominika Tajner-Wiśniewska też ma spory problem

Czwarta żona Michała Wiśniewskiego w 2013 roku wzięła w SKOK Wołomin milion złotych kredytu. Z dokumentów jasno wynika, że Dominika do tej pory nie spłaciła ani grosza. Według wyliczeń Stowarzyszenia Wspierania Spółdzielczości Finansowej im. Św Michała jej dług w 2017 roku wynosił 1 milion 305 tysięcy złotych. Tajner-Wiśniewska skomentowała sensacyjne doniesienia.

Mam teraz inne problemy na głowie niż komentowanie takich treści. Nigdy nie otrzymałam żadnych pieniędzy od SKOK - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Czekamy na dalszy rozwój sprawy.

AD

Więcej o:
Komentarze (96)
Rozwód to najmniejszy problem Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Mają 4 miliony długu. "To kredyt w kategorii VIP"
Zaloguj się
 • Gość: una

  Oceniono 106 razy 100

  No to wyszła na tym małżeństwie jak Zabłocki na mydle. Aby wyciągać z problemów pijaka, hazardzistę, narcyza z poważnymi zaburzeniami osobowości sama wpadła w tarapaty. Plotek piszę ,ze musiała wyprowadzić się z ich posiadłości. Dobre, nie dość ,że "musiała" to jeszcze z "ich". Drogi plotku, ta posiadłość jest tylko i wyłącznie własnością Dominiki, nie ich. Pewnie ten łapserdak tak jej naprzykrzał życie , że dla własnego spokoju psychicznego sama wolała spakować walizki, bo jego na to nie stać. Swoją drogą to ta menda, nabrała kredytów na miliony za które chlała, bawiła się, po czym ogłosiła upadłość. Gdzie tu sprawiedliwość ? Rozumiem ,że z powodów losowych nie zamierzonych, komuś taka procedura się należy, ale nie komuś kto rozpie...ł kasę na zbytki z pełną świadomością,że jej nie ma .

 • Gość: -a

  Oceniono 70 razy 70

  Poczekajcie kilka lat, a Wiśniewski zacznie narzekać na niską emeryturę i brak szacunku do twórcy kultury.

 • Gość: jakub

  Oceniono 46 razy 46

  Mnie zawsze dziwiło skąd Dominika Tajner ma rzekomo tyle pieniędzy. Z pensji menadżerki hotelu? Żeby spłacić tak duże długi Wiśniewskiego i mieć na życie na tak wysokim poziomie, trzeba by mieć naprawdę dobrze prosperujący biznes, a takiego zdaje się nie miała. Miała za to dobre nazwisko, pozytywnie się kojarzące, więc była idealną osobą dla upadłej gwiazdy, która ma niby zacząć wszystko od nowa. Teraz zaliczyła twarde lądowanie, bo, jak widać Wiśniewski ma zamiar zostawić ją samą z finansowymi problemami.

 • Gość: mam to gdzieś

  Oceniono 48 razy 46

  dysfunkcyjny, niedojrzały kretyn

 • Gość: An

  Oceniono 56 razy 46

  Sama jestem kobietą,ale poraża mnie głupota niektórych z nas. Jak można brać z kimś takim ślub!!?? W imię czego?? Przecież to KOBIETA WYBIERA MEZCZYZNE. Nikt nas nie ciągnie za wlosy przed ołtarz.

 • Gość: Obywatelpiszczyk

  Oceniono 45 razy 43

  Cóż, jak wisisz bankowi 200 tyś i nie masz jak spłacić to masz problem... a jak wisisz 5 milionów, to bank ma problem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX