Anna Czartoryska-Niemczycka chwali się dużym ciążowym brzuchem. "Mama sama w mieście"

Anna Czartoryska-Niemczycka wkrótce urodzi trzecie dziecko. Aktorka pochwaliła się właśnie ciążowym brzuszkiem. Cała promienieje.

Anna Czartoryska-Niemczycka jest w ciąży. Aktorka i jej mąż, Michał Niemczycki, wkrótce powitają na świecie swoje trzecie dziecko. Para ma już 4-letniego syna, Ksawerego oraz 2-letnią córkę, Janinę. Jakiś czasu temu tygodnik "Na Żywo" informował, że w ich rodzinie pojawi się kolejny chłopiec. Żona miliardera opublikowała właśnie na Instagramie zdjęcie, na którym już wyraźnie widać jej ciążowe krągłości.

Zobacz wideo

Anna Czartoryska-Niemczycka chwali się ciążowym brzuszkiem

Aktorka pod nieobecność męża opublikowała na Instagramie zdjęcie. Ania jest na nim ubrana w białą sukienkę w czarne paski i z uśmiechem na twarzy eksponuje swoje ciążowe kształty. Czartoryska-Niemczycka zdradziła też, że jej dzieci, Ksawery i Janina, spędzają czas z Michałem Niemczyckim. Przyszła mama cieszyła się, że dostała trochę czasu dla siebie.

Mama sama w mieście, dzieciaki wyjechały na kilka dni z Tatą – czas żeby nadrobić #wystawy #kino #teatr albo #spanie #książki #netflix #seriale a może #pranie #prasowanie #wiosenneporządki… co polecacie? – zapytała Anna Czartoryska-Niemczycka swoich fanów.
 

Trzeba przyznać, że Anna Czartoryska-Niemczycka wygląda przepięknie. Widać, że ciąża jej służy.

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.