Agata Buczkowska z Ich Troje wydała oświadczenie. "Nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim"

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska rozwodzą się. Według ostatnich doniesień mediów, przyczyną rozpadu ich związku miał być romans muzyka z Agatą Buczkowską, wokalistką zespołu Ich Troje. Teraz dziewczyna zabrała głos.

Gdy polskie media obiegła informacja na temat rozwodu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, wielu nie mogło w to po prostu uwierzyć. Po 8 latach związku lider zespołu Ich Troje wniósł pozew o rozwód. Nie jest jeszcze znana oficjalna przyczyna ich rozstania. Michał stanowczo unika kontaktu z mediami, a sama Dominika mówi naprawdę niewiele. Tabloidy jednak spekulują, że powodem tej szokującej dla wielu decyzji Wiśniewskiego jest jego romans z Agatą Buczkowską, czyli aktualną wokalistką zespołu Ich Toje. 20-latka postanowiła teraz zabrać głos i skomentować te doniesienia. 

Zobacz wideo

Agata Buczkowska wydała oświadczenie

Agata Buczkowska początkowo milczała, ale wydaje się, że młoda gwiazda w końcu nie wytrzymała. Na swoim Facebooku opublikowała obszerne oświadczenie, w którym stanowczo zaprzecza, jakoby z Michałem łączyło ją coś więcej niż tylko praca. 

W odpowiedzi na pojawiające się od kilku dni doniesienia medialne, jakobym miała romans z Michałem Wiśniewskim i była przyczyną rozstania Michała z Dominiką Tajner-Wiśniewską informuję, że nie mam i nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim - czytamy.

Co więcej, młoda wokalistka poprosiła również o zaprzestanie kierowania pod jej adresem gróźb oraz wyzwisk. Tutaj możecie przeczytać pełne oświadczenie Agaty Buczkowskiej: 

Słowa 20-latki spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem jej fanów. 

Daj spokój, nie musisz się nikomu tłumaczyć.
Nie daj się kochana. Walcz o swoje imię.
Trzymaj się jakoś Agatka, śpiewaj, bo to najważniejsze, nie pozwól zniszczyć sobie kariery - piszą internauci.

W takim razie, jeśli nie poszło o romans Michała z Agatą, to o co w tym wszystkim tak naprawdę może chodzić? My powoli zaczynamy się gubić. 

Myślicie, że teraz Wiśniewski również pokusi się o podobne oświadczenie?

DH

Więcej o: