Agata Buczkowska z Ich Troje wydała oświadczenie. "Nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim"

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska rozwodzą się. Według ostatnich doniesień mediów, przyczyną rozpadu ich związku miał być romans muzyka z Agatą Buczkowską, wokalistką zespołu Ich Troje. Teraz dziewczyna zabrała głos.

Gdy polskie media obiegła informacja na temat rozwodu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, wielu nie mogło w to po prostu uwierzyć. Po 8 latach związku lider zespołu Ich Troje wniósł pozew o rozwód. Nie jest jeszcze znana oficjalna przyczyna ich rozstania. Michał stanowczo unika kontaktu z mediami, a sama Dominika mówi naprawdę niewiele. Tabloidy jednak spekulują, że powodem tej szokującej dla wielu decyzji Wiśniewskiego jest jego romans z Agatą Buczkowską, czyli aktualną wokalistką zespołu Ich Toje. 20-latka postanowiła teraz zabrać głos i skomentować te doniesienia. 

Zobacz wideo

Agata Buczkowska wydała oświadczenie

Agata Buczkowska początkowo milczała, ale wydaje się, że młoda gwiazda w końcu nie wytrzymała. Na swoim Facebooku opublikowała obszerne oświadczenie, w którym stanowczo zaprzecza, jakoby z Michałem łączyło ją coś więcej niż tylko praca. 

W odpowiedzi na pojawiające się od kilku dni doniesienia medialne, jakobym miała romans z Michałem Wiśniewskim i była przyczyną rozstania Michała z Dominiką Tajner-Wiśniewską informuję, że nie mam i nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim - czytamy.

Co więcej, młoda wokalistka poprosiła również o zaprzestanie kierowania pod jej adresem gróźb oraz wyzwisk. Tutaj możecie przeczytać pełne oświadczenie Agaty Buczkowskiej: 

Słowa 20-latki spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem jej fanów. 

Daj spokój, nie musisz się nikomu tłumaczyć.
Nie daj się kochana. Walcz o swoje imię.
Trzymaj się jakoś Agatka, śpiewaj, bo to najważniejsze, nie pozwól zniszczyć sobie kariery - piszą internauci.

W takim razie, jeśli nie poszło o romans Michała z Agatą, to o co w tym wszystkim tak naprawdę może chodzić? My powoli zaczynamy się gubić. 

Myślicie, że teraz Wiśniewski również pokusi się o podobne oświadczenie?

DH

Więcej o:
Komentarze (40)
Agata Buczkowska wydała oświadczenie. "Nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim"
Zaloguj się
 • Gość: Borubaroth 666

  Oceniono 27 razy 27

  Kluczowe problemy XXI wieku

 • Gość: Jacek

  Oceniono 13 razy 13

  Nikt nie musi wiedzieć o co chodzi. Rozstali się i tyle.

 • Gość: 13f

  Oceniono 6 razy 6

  "Romans" to mają ludzie z wyższych sfer. A tego piczona ten odpad atomowy co najwyżej wyruchał kilka razy...

 • baxter21

  Oceniono 5 razy 5

  Plotek to cały czas się gubi. Nie tylko w przypadku wisniewskich. Ale tak to jest jak gimnazja bierze się za tworzenie artykułów.

 • Gość: Ja

  Oceniono 4 razy 4

  Dajcie w końcu temu spokój czy już naprawdę nie mamy kim żyć tylko życiem pana Michała każdy ma prawo do prywatności nie wiemy co było przyczyną i nie dodajemy sobie jeśli p. Michał zechce powie jeśli nie odpuscie i dajcie tym ludziom żyć !!!

 • bezpieczna123

  Oceniono 8 razy 4

  Rozwodza sie to sie rozwodza, po co szukac powodow, co to za roznica? Rozwodza sie bo slub wzieli, jakby nie wzieli slubu to by rozwod nie byl potrzebny i tyle. Obciach dla Agaty bo ludzie gadaja ze ze starym capem sypia...Tzn nie ludzie tylko "dziennikarze" lub cos na wzor...Dajcie spokoj z tymi Wisniewskimi Zylami i innymi tanczacymi gwiazdami. Wisniewski ma wiecej rozwodow na koncie niz przebojow, widocznie w tym odnajduje sie najlpiej i niech sie zeni i rozwodzi jeszcze 10 razy, kto bogatemu zabroni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX