Jego rozwód był jedną z największych niespodzianek tamtego roku. Zdjęcia potwierdzają, naprawdę ma już nową dziewczynę

Channing Tatum i Jessie J oficjalnie są razem. Para została przyłapana na lotnisku. Przestali się już ukrywać.

Na początku kwietnia 2018 roku Channing Tatum i Jenna Dewan-Tatum ogłosili, że po dziewięciu latach małżeństwa decydują się na separację. Choć wydali wówczas oświadczenie w tej sprawie, ich fani nie tracili nadziei, że wrócą do siebie. Niestety, od kilku miesięcy plotkowano, że hollywoodzki gwiazdor spotyka się z piosenkarką - Jessie J. Para wreszcie przestała się ukrywać.

Zobacz wideo

Channing Tatum i Jessie J są razem

Aktor szybko zapomniał o Jennie i niedługo po rozstaniu z żoną zaczął się spotykać z Jessie J. Piosenkarka podobno zawróciła Chnningowi w głowie. Para od początku znajomości spędzała ze sobą dużo czasu razem. Jak donosiło jakiś czas temu "Us Weekly", Tatum jest bardzo podekscytowany nowym związkiem.

Do tej pory para dbała o to, by nie pokazywać się razem. Mimo narastających plotek udawało się im przechytrzyć paparazzi. Kilka dni temu Jessie i Channing zostali jednak przyłapani na lotnisku Heathrow w Londynie. Trzymali się za ręce, z ich twarzy nie schodził uśmiech. Ku niezadowoleniu fanów aktorka stało się oczywistym, że gwiazdor przekreślił już szanse powrotu do Jenn.

AD