Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są parą. Ogłosili to oficjalnie. Podziękował fanom: Dostrzegaliście więcej niż my

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są razem. Na profilu na Facebooku pisarza pojawiło się ich wspólne zdjęcie i wpis, w którym potwierdził ich związek.

Od jakiegoś czasu fani twórczości Remigiusza Mroza i Katarzyny Bondy domyślali się, że coś ich łączy. Większość myślała, że pracują przy wspólnej książce, jednak część dostrzegała, że mają się ku sobie. Pisarz właśnie potwierdził, że ci drudzy mieli rację i "widzieli więcej niż oni".

Zobacz wideo

Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są razem

Mróz dodał na swój profil na Facebooku zdjęcie, na którym patrzą sobie czule w oczy. Dołączony wpis zaczął od słów:

Ze względu na to, że od jakiegoś czasu krążyły plotki o wspólnej książce, formalnie ten post ma służyć ich zdementowaniu, nieformalnie zaś... - zaczął.

Zwrócił się przy okazji do fanów, których wspólnie pozdrowili i podziękowali za każde miłe słowo, jakie zostawili pod ich adresem. Nie ukrywa, że jest pod wrażeniem tego, że już dawno dostrzegli, że jest między nimi chemia, choć oni sami nie byli tego świadomi:

Dziękujemy za każde dobre słowo pod wspólnymi zdjęciami, każdy komentarz po wspólnych spotkaniach i inne miłe akcenty (tudzież za shipowanie, a jakże!). Starczy rzec, że wiedzieliście jeszcze przed nami i dostrzegaliście więcej niż my - dodał.

Zdementował przy okazji plotki o tym, że piszą wspólnie książkę. Zapowiedział jednak, że niedługo pojawi się powieść Bondy, ale na jego pozycję trzeba będzie jeszcze poczekać, gdyż "zwyczajowo się obija i prokrastynuje" oraz "trochę przeszkadza Kasi w robocie".

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz - nowa para

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo gratulacji od zachwyconych fanów. Internauci uważają też, że jest to "chyba najlepszy związek wszech czasów pod kątem pióra i życia prywatnego". Wśród komentujących znalazła się także Katarzyna Bonda. Zakochani pokazali, że nie wstydzą się publicznie zwracać do siebie z czułością:

Wariat!!!!!!! - napisała.

Na co on odpisał:

Ale Twój własny.

Wpis Katarzyny Bondy i Remigiusza MrozaWpis Katarzyny Bondy i Remigiusza Mroza Screen z Facebook.com/ remigiusz.mroz

Mróz przyznał też, że przy Kasi "ma ochotę na same happy endy".

Wpis Remigiusza MrozaWpis Remigiusza Mroza Screen z Facebook.com/ remigiusz.mroz

Bonda i Mróz

Remigiusz Mróz jest jednym z najpopularniejszych pisarzy w Polsce. Na swoim koncie ma wiele bestsellerów. Jego seria z Joanną Chyłką doczekała się ekranizacji i została wyemitowana przez TVN. Wykupiono także prawa do ekranizacji innych serii autora - z komisarzem Forstem i cyklu "W kręgach władzy". Katarzyna Bonda również ma wiele sukcesów. W 2007 zadebiutowała powieścią kryminalną Sprawa Niny Frank, która zdobyła uznanie i została nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru. Za to powieść "Okularnik" zdobyła tytuł Bestsellera Empiku 2015 w kategorii literatura polska. Choć pisarka jest starsza od swojego partnera o 10 lat, nie przeszkadza im to w stworzeniu udanego związku.

Bez wątpienia jest to jedna z najbardziej zaskakujących wiadomości w ostatnim czasie. Serdecznie gratulujemy i trzymamy za nich kciuki!

AW