Joanna Kulig rezygnuje z kariery w Hollywood? Wraca do Polski spełniać się w nowej roli

Choć kariera w Hollywood stoi przed nią otworem, to Joanna Kulig zdecydowała się na powrót do Polski. To tutaj chce zamieszkać na stałe i wychowywać swoje dziecko.

Z pewnością wielu z Was wydawało się już, że Joanna Kulig po niekwestionowanym sukcesie "Zimnej Wojny" stawia na międzynarodową karierę. To przecież właśnie w Stanach Zjednoczonych spędziła ostatnie miesiące i tam przyszło na świat jej pierwsze dziecko. W takim razie dla niektórych może być sporym zaskoczeniem fakt, że Joanna postanowiła jednak powrócić do Polski. Powód? Jak dowiedział się "Dobry Tydzień", aktorka chce, by bliscy jak najszybciej poznali jej syna. 

ZOBACZ TEŻ: Joanna Kulig dostanie amerykańskie obywatelstwo? "Może liczyć na paszport przez karierę"

Zobacz wideo

Joanna Kulig rezygnuje z kariery w Hollywood

Jak czytamy, Joasia po prostu "woli mieszkać u siebie".

Nie mam zamiaru zostawać, nie czuję takiej potrzeby - wyznała aktorka w rozmowie z tygodnikiem. 

Kulig dodała także:

W wieku 36 lat, z ułożonym życiem rodzinnym, mając wspaniałego męża, który mnie bardzo wspiera, czuję się bezpiecznie.

Wcześniej o pobycie w Los Angeles Joasia nie wypowiadała się zbyt pochlebnie. 

Los Angeles jest jak scenografia. Fajnie wygląda na filmach, ale na żywo? Domy są kartonowe. Gdy zostaję sama, boję się, że ktoś uderzy raz pięścią w nasze drzwi i je rozwali - mówiła w wywiadzie dla "Vogue". 

Co więcej, aktorka ma powrócić do kraju jeszcze przed wakacjami. Latem zaczyna pracę na planie nowego filmu u boku swojego męża, Macieja Bochniaka. I jak sama wyznała, w tej produkcji nie ma zbyt wielu mówionych kwestii, lecz tym razem wykaże się zupełnie innymi umiejętnościami. Fani aktorki zobaczą ją w zupełnie nowym wydaniu. Kulig będzie jeździć konno i strzelać. Reszta zostaje na razie owiana jeszcze tajemnicą, ale my już nie możemy się doczekać szczegółów, bo zapowiada sie intrygująco. 

Czekacie na powrót Joasi? 

DH