Edyta Górniak przed udziałem w "Agencie" przekazała produkcji "czarną listę". Znalazły się tam osoby, z którymi nie chciała być w programie

Edyta Górniak miała wpływ na to, kto wystąpi w nowej edycji programu "Agent Gwiazdy". Gwiazda przed rozpoczęciem show przekazała produkcji listę osób, z którymi nie chce być w programie.
Zobacz wideo

Edyta Górniak gościła w weekend w programie "Dzień Dobry TVN". Piosenkarka opowiadała o przeżyciach związanych z "Agentem". Wprawdzie gwiazda dobrowolnie zrezygnowała z udziału w show już w 2. odcinku, jednak zdążyła się zmierzyć z trudnymi zadaniami, takimi jak skok w przepaść.

To, z czym się spotkałam w programie... Dla mnie to było coś hardkorowego. Spotkanie oko w oko z tą przepaścią, to było niezwykłe.

Edyta Górniak przekazała produkcji listę osób, z którymi nie chce być w programie

Edyta wyznała, że lecąc samolotem na plan programu, nie myślała o zadaniach, jakie na nią czekają, a o ludziach.

Nikt z nas nie wiedział, jaki jest skład programu. Więc jak się spotkaliśmy po raz pierwszy to była niepewność i podekscytowanie

Okazuje się jednak, że Górniak miała mały wpływ na to, kto wystąpi w "Agencie". W rozmowie z Kingą Rusin i Piotrem Kraśko wyznała,  że przed rozpoczęciem programu przekazała produkcji listę osób, z którymi nie chce być w show!

Przyznam uczciwie, że przekazałam z prośbą czarną listę osób, z którymi może nie chciałabym przez kilka tygodni współpracować - wyznał.
Nie będziemy pytać o nazwiska - powiedziała Rusin.
To bardzo krótka lista - skwitowała Górniak.

Niestety, nie poznaliśmy tych nazwisk. Jak myślicie, o kogo może chodzić?

KS

Więcej o: