Paulina Krupińska wydała oświadczenie w sprawie konfliktu z Ewą Chodakowską. Sprawa może mieć swój finał w sądzie

Konflikt Ewy Chodakowskiej z Pauliną Krupińską przybiera na sile. Uczestniczka programu "Dance, dance, dance" wydała oświadczenie.

Kto by się spodziewał, że kolejne taneczne show może tak bardzo namieszać w polskim show-biznesie. Program "Dance, dance, dance" opiewa w liczne skandale i konflikty, jednak najwięcej emocji budzi zgrzyt jurorki Ewy Chodakowskiej z jedną z uczestniczek, Pauliną Krupińską. Sprawa jest naprawdę poważna, a więcej możecie przeczytać o tym TUTAJ. Konflikt narodził się na wizji, chwilę później przeniósł się do mediów społecznościowych, a teraz wiadomo już, że incydentem zajmują się prawnicy. Co więcej, Paulina Krupińska, która do tej pory raczej stroniła od publicznych wypowiedzi w tym temacie, wydała oświadczenie. 

Zobacz wideo

Paulina Krupińska wydała oświadczenie

Krupińska w końcu postanowiła zabrać głos. Jak donosi magazyn "Flesz" gwiazda wynajęła prawnika, podobnie jak Chodakowska, i wystosowała oświadczenie, które ukazało się łamach dwutygodnika. 

Mając na uwadze sytuację, która w ostatnich dniach zaistniała pomiędzy mną a Panią Ewą Chodakowską, chcę podkreślić, iż nigdy nie było moim celem wywołanie konfliktu ani też jego eskalacja. Odnosiłam się wyłącznie do publicznie udostępnionych materiałów przez producentów i takie materiały wykorzystywałam na swoim profilu w social mediach. Chcąc zakończyć na tym etapie dalszą wymianę komentarzy pragnę podkreślić, iż tego samego oczekuję od innych uczestników dyskusji, ponieważ cenię sobie ochronę moich dóbr osobistych.

ZOBACZ TEŻ: "Dance, dance, dance". Chodakowska komentuje zachowanie Krupińskiej. "Mówię NIE przemocy". Padają mocne słowa

Jak donosi "Flesz", jeśli Chodakowska i Krupińska finalnie się nie dogadają, sprawa skończy się w sądzie. No cóż, robi się naprawdę gorąco. 

A Wy, po której stronie tego konfliktu jesteście? 

DH

Więcej o:
Komentarze (91)
Paulina Krupińska wydała oświadczenie w sprawie konfliktu z Ewą Chodakowską. Sprawa może mieć swój finał w sądzie
Zaloguj się
 • Gość: Karola

  Oceniono 57 razy 53

  Bez jaj żeby o takie coś się po sadach ciągać! Ludzie tam pracujacy naprawdę maja poważne sprawy na glowie.. chore

 • Gość: jik

  Oceniono 58 razy 28

  dość terroru chodakowskie, tasiemcowych elaboratów zaprzeczajacych samym sobie, piorących mózgi fankom byle kasa leciała, odwracajacych kota ogonem, to chodakowska zarzuciła krupinskiej ze uroda załatwia wszystko i z dziką sytaysfakcją czeka na pot i łzy, potraktowała ją osobiście i z zazdroscią, karmelek maczany w truciźnie, fit terror a jak ktoś się broni to atak , straszenie prawnikiem , histeria jaka to pokrzywdzona i nie moze sie pozbierać, moze ta sytuacja w koncu doprowadzi do tego ze ktos kaze jej przeprosić za niedopuszczanie innego sposobu życia i innego zdania do głosu . chodakwska przepros za sowe manipulacje od wielu lat w tych swoich wywodach instagramowych i za swoje ataki !!!

 • Gość: Ig

  Oceniono 87 razy 27

  Krupinska pokazała swoje prawdziwe oblicze. Niestety uroda to nie wszystko, tym bardziej kiedy charakter wredny. Przegrywać trzeba umieć, to była zabawa, nie wojna o zycie...

 • Gość: bb

  Oceniono 51 razy 19

  Panią Miss do reszty pogięło...Można wyrażać swoją opinię, można się nie zgadzać (tak jak chyba Kazadi) ale tupanie nóżką i wywracanie oczami kiedy nie ma się talentu do tańca (bezdyskusyjnie) i komentowanie "bo byli ode mnie/nas gorsi" świadczy tylko i wyłącznie o tej kobiecie. I nieważne czy jest piękna czy brzydka, czy chuda czy gruba. Ilość porodów też nie daje taryfy ulgowej od głupoty i braku klasy ;)

 • Gość: cycu

  Oceniono 15 razy 13

  nie wiem kim są te Panie nigdy o nich nie słyszałem ale pomysł żeby jak dwie baby się pokłócą wydawać oświadczenie i żeby o tym pisać w gazecie zakrawa na kalectwo umysłowe..

 • Gość: Tancerz

  Oceniono 30 razy 12

  Pani Krupinska doskonale wiedziała na co jest narażona biorąc udział w tym programie Owszem,ma ładna „południowa”urodę..,jest zgrabna,a nawet była miss Polski. Ale to za mało To ogromne wyzwanie i nie tylko litry potu-trzeba mieć do tego dryk W duecie ostatniego progr wypadła słabo,choć lepiej niż poprzednio Halejcio ma lepsze ruchy ale to nie uratowało tego duetu Trzeba umieć przegrywać i zająć się jakimś pożytecznym zajęciem,bo do mediów się niestety nie nadaje Układy to za malo

 • Gość: DK

  Oceniono 26 razy 12

  A jaki był cel brania udziału w takim programie??? Chyba czegos innego oczekiwała jednak a wyszło nieco inaczej, Zdarza się, po co takie nerwy? trzeba było przemysleć...zanim się podejmowało decyzję..

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 8

  te to maja problemy ,zadna nie potrafi odpuscic zachowuja sie jak dzieci w przedszkolu !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX