Kasia Dziurska miała groźny wypadek. Kontynuowała występ, jednak Ida Nowakowska oceniła go bardzo surowo. Widzowie: KPINA

Kasia Dziurska zaliczyła dramatyczny upadek podczas ostatniego odcinka "Dance, dance, dance". O surową opinię pokusiła się Ida Nowakowska, która występ gwiazdy i Emiliana Gankowskiego oceniła na zeldwie 5,5 punktów. Internauci są w szoku.

Za nami kolejny odcinek programu "Dance, dance, dance". Emocje znów sięgały zenitu. Wszystko za sprawą groźnego wypadku Kasi Dziurskiej, która w niezwykle trudnym układzie z elementami akrobatyki miała złapać się żyrandola, lecz finalnie upadła na stół. Ze łzami w oczach podniosła się i kontynuowała swój występ. Jury było pod wrażeniem, jednak z małym wyjątkiem. Chodzi o bardzo surową ocenę Idy Nowakowskiej, która teraz znalazła się w ogniu krytyki. 

Zobacz wideo

Widzowie oburzeni opnią Idy Nowakowskiej

Gdy zarówno Ewa Chodakowska, jak i Robert Kupisz nie mogli wyjściu z podziwu, Ida Nowakowska oceniła występ Kasi Dziursiej i Emiliana Gankowskiego na zaledwie 5,5 punktów. To naprawdę bardzo niska nota, zważywszy na fakt, że mimo bólu i łez Kasia nie poddała się i dokończyła całą choreografię. W sieci natychmiast wylała się lawina krytyki w stosunku do Idy, a internauci przede wszystkim wypominają jurorce jej udział w innym tanecznym show, "You Can Dance", gdzie sama zajęła dopiero 9. miejsce. 

Ida się wymądrza, jakby wszystkie rozumy o tańcu pozjadała. Nie myśli w ogóle o tym, że wszystkie osoby biorące udział w tym programie nie są zawodowymi tancerzami. A będąc jurorem, powinna brać to pod uwagę. Dzisiaj ostro przegina.
Idę dzisiaj poniosło. Kasia i Emil nie zasłużyli na 5.5. Należało im się przynajmniej 8 w porównaniu do Kazadi. 
Czy ktoś może ogarnąć panią Idę z jej zachowaniem? Jedna wielka porażka! Mam nadzieję, że w następnym sezonie jej nie będzie.
Ida nie miała prawa powiedzieć Patrycji i Victorii i to jeszcze przed całą Polską, że nie pracowały, bo nie było jej na próbach i nie widziała. I najwyraźniej zapomniała, jak była oceniania w „You Can Dance” - piszą internauci.

ZOBACZ TEŻ: "Dance, dance, dance". Kolejny konflikt na froncie. Tym razem Kazadi kontra Nowakowska. "To był słaby tekst"

Warto w tym miejscu dodać, że Ida jest jurorką o największym doświadczeniu, jeżeli chodzi właśnie o taniec. Być może właśnie dlatego jej opinie są tak surowe. Gdy Chodakowska i Kupisz byli pod wrażeniem pełnego emocji występu Dziurskiej i Gankowskiego, to Ida skupiła się głównie na jego tanecznych aspektach, zarzucając im wiele niedociągnięć. 

Ida okazuje się być najbardziej surowym jurorem programu "Dance, dance, dance", co jak widać, niesie za sobą niestety wiele negatywnych skutków. Czy teraz zmieni swoje podejście do uczestników? 

DH

Więcej o:
Komentarze (21)
Kasia Dziurska miała groźny wypadek. Kontynuowała występ, jednak Ida Nowakowska oceniła go bardzo surowo. Widzowie oburzeni. "Kpina"
Zaloguj się
 • Gość: Piotr

  Oceniono 26 razy 14

  Bardzo słaby taniec. Nie wiem za co te wysokie oceny Kupisza i Chodakowskiej. Chyba z litosci. Nic dziwnego, ze pozniej Krupinska uwazala, ze tu nie ocenia sie tanca.

 • k.gembiec

  Oceniono 22 razy 14

  Za to internauci to eksperci od tanca. Dobrze ocenila ten wystep, byl slaby.

 • Gość: Nina

  Oceniono 23 razy 13

  Ida miała rację. Do mnie taniec też nie przemówił. Był chaos, przypadkowe ruchy. Nie panowali nad ciałem ani emocjami.....

 • Gość: Żenulka

  Oceniono 27 razy 13

  To ze sie napracowali to jedno. Ale prawda jest taka ze slabe to bylo. On chodzil po scenie jak pijany zamiast byc rozdartym pomiedzy emocjami: milosc i gniew.
  Zasluzona ocena.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 20 razy 12

  Bardzo dobrze Ida ocenila. Tanczyli beznadziejnie. Facet to kloc, ktory rzucal partnerka jak popadnie. Bardzo slaby wystep nijak sie majacy do oryginalu.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 19 razy 11

  Jury nie może „być brane na litość” i w tym przypadku tak było , 10 za raki taniec to kpina i jest bardzo niesprawiedliwa wobec innych uczestnikow

 • sloncenadnami

  Oceniono 17 razy 9

  gdy oglądałam występ tej pary widziałam przemoc, obrzydliwą przemoc! zero tańca! nie dziwię się, że Ida tak go surowo oceniła...to było straszne

 • Gość: M

  Oceniono 11 razy 9

  Jurorzy oceniają taniec, a nie wypadki. To, że tańczył dalej, to było mega. Generalnie cały ten układ był do .... I w ogóle mi się nie podobał.

 • Gość: xxc

  Oceniono 11 razy 7

  akurat ten taniec był słaby. Pomijając upadek, to wygladało to jakby Robocop wszedł na scenę i rzucał co chwilę partnerką. Zero finezji w porównaniu z teledyskiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX