Romans Dominiki Tajner z Wojtkiem Jeschke powodem rozwodu Wiśniewskich? Gwiazda odniosła się do medialnych spekulacji

Michał Wiśniewski złożył papiery rozwodowe, bo Dominika Tajner wdała się w romans ze swoim tanecznym partnerem Wojcichem Jeschke? Gwiazda w końcu skomentowała medialne doniesienia.

Wieść o rozwodzie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej spadła na nas niczym grom z jasnego nieba. Gdy wielu wydawało się, że lider zespołu Ich Troje nareszcie się ustatkował, on zaskoczył nas nagłą informacją o rozstaniu. W mediach spekuluje się, że powodem tej decyzji miał być udział Dominiki w "Tańcu z Gwiazdami" oraz fakt, że Michał "dostawał ataków furii", patrząc na swoją żonę w objęciach Wojciecha Jeschke. Miał być do tego stopnia zazdrosny, że zaczęto plotkować, iż rzeczywiście coś w tej kwestii jest na rzeczy. Teraz głos w sprawie rzekomego romansu zabrała sama zainteresowana, czyli Dominika.

Zobacz wideo

Dominika Tajner ma romans z Wojciechem Jeschke? Gwiazda komentuje

Choć Dominika odpadła już z "TzG", to w trakcie ostatniego odcinka obecna była w studio i kibicowała pozostałym uczestnikom. Udzieliła także kilku wywiadów, a w rozmowie z Party.pl odniosła się do medialnych doniesień na temat powodów jej rozstania z Michałem. Co istotne, natychmiast zdementowała plotki odnośnie romansu z Wojtkiem. 

Wojtek ma cudowną dziewczynę. Chciałam coś powiedzieć, ale nie powiem tego. Nie, nie ma żadnych romansów. Ani z Wojtekiem, ani z Jackiem - wyznała w rozmowie z Party.pl.

ZOBACZ TEŻ: Michał Wiśniewski pierwszy raz skomentował rozwód z Dominiką Tajner. Przy okazji wbił szpilę żonie na wizji

Dominika zaprzecza więc wszelkim plotkom. Jaki więc był prawdziwy powód decyzji Michała Wiśniewskiego? Nadal niestety tego nie wiemy i czekamy na dalszy rozwój wydarzeń. Spodziewaliście się, że również to małżeństwo Michała nie przetrwa? 

DH

Więcej o: