Michał Wiśniewski pierwszy raz skomentował rozwód z Dominiką Tajner. Przy okazji wbił szpilę żonie na wizji

Czwarte małżeństwo Michała Wiśniewskiego powoli przechodzi do historii. Czy i tym razem będziemy świadkami medialnych przepychanek?

Plotki o kryzysie w małżeństwie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej pojawiły się kilka tygodni temu. Wokalista miał być zazdrosny o przystojnego partnera swojej żony w programie "Taniec z gwiazdami". Doniesienia okazały się prawdziwe. W ich związku rzeczywiście nie działo się dobrze. Chyba nikt nie spodziewał się jednak, że lider "Ich troje" postanowi zakończyć kolejne, czwarte już małżeństwo.

Zobacz wideo

O rozwodzie pary poinformowała Dominika Tajner-Wiśniewska. Do tej pory to ona komentowała rozpad małżeństwa mediach. Przy okazji zdradziła też, że jej mąż mógł złożyć pozew rozwodowy jeszcze w ubiegłym roku. Co ciekawe, zaledwie dwa tygodnie temu razem obśmiewali plotki o kryzysie w relacji live na fanpage'u Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski komentuje rozwód

Tym razem głos zabrał wokalista. Wiśniewski wie, jak zrobić show i zostać zauważonym. Postanowił więc, że odniesie się rozstania z żoną na wizji, a konkretnie podczas nowego show TVP "To był rok".

W trakcie wczorajszego odcinka na ekranie pojawił się jeden z pierwszych teledysków Michała Wiśniewskiego do piosenki "Walczyk bujaj się". Na nagraniu wokalista miał na sobie makijaż, a jego włosy były wystylizowane "na kobietę". Wiśniewski uznał najwyraźniej, że to dobry moment, aby odnieść się do tego, co dzieje się w jego życiu aktualnie.

To jest dowód na to, że to była ostatnia żona i teraz pora na męża – powiedział rozbawiony.

Miało być śmiesznie, ale wyszło... dość słabo. Wiśniewska nie ukrywa, że decyzja o rozwodzie jest dla niej zaskoczeniem i bardzo ją to boli. Wygląda jednak na to, że wokalista nie zamierza uszanować jej uczuć.

Co myślicie o jego zachowaniu? Przesadził?

Więcej o:
Komentarze (144)
Michał Wiśniewski pierwszy raz skomentował rozwód z Dominiką Tajner. Przy okazji wbił szpilę żonie na wizji
Zaloguj się
 • Gość: Zzz

  Oceniono 110 razy 106

  Okropny jest ten Wiśniewski, dziwie się,Dominice, ze wzięła takiego farbowanego pajaca z wszywka.

 • Gość: Sun

  Oceniono 100 razy 90

  Ale pustak , kijem bym go nie tknęła, chłopie ogarnij się na stare lata

 • krzywelustro

  Oceniono 81 razy 77

  Burak z pomarańczową nacią.

 • Gość: pucybut

  Oceniono 72 razy 68

  Wiśniewski lubi wygrywać, więc jest pierwszym(!) żywym przykładem powiedzenia:
  "Od miilonera do pucybuta"

 • Gość: gość

  Oceniono 73 razy 65

  Dominika to pewna siebie, niezależna kobieta...nijak nie mogę zrozumieć, co widziała w takim gościu, żyjącym wspomnieniami dawnej popularności, nieodpowiedzialnym,niestabilnym emocjonalnie a do tego z nałogiem...

 • Gość: Stefcia

  Oceniono 51 razy 47

  Widać Pan Michał nigdy nie był zakochany w swoich żonach,szkoda bo cierpią zawsze tylko dzieci,nawet jak rodzice robią wszystko dla ich dobra to jednak zostaje to tzw.ALE.Co do samego Pana Michała to myślę ,że on sam ze sobą nie umie się dogadać.

 • Gość: Gość

  Oceniono 45 razy 45

  Żałosny człowiek powinien być jej wdzięczny że wyciągnęła go z dna

 • Gość: Koza

  Oceniono 51 razy 45

  Burak i tyle!

 • Gość: Bałwan

  Oceniono 45 razy 41

  Czy wiśniewski gdy stał po buraki, kupił też marchewkę?
  (bałwan zawsze musi mieć marchewkę)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX