Andrzej Nejman z żoną na salonach. Aktor nieco się zmienił, ale to Małgorzata skradła show. Czerwona mini uwydatniła jej atuty

Andrzej Nejman wraz z żoną Małgorzatą pojawili się w piątek na premierze spektaklu "Wrócę przed północą".

Andrzej Nejman był prawdziwą gwiazdą w latach 90-tych. Od czasu, kiedy pojawił się w serialu "Złotopolscy", w którym wcielił się w postać Waldka Złotopolskiego, minęło już ponad 20 lat.

Andrzej Nejman wrócił na salony

Aktor co jakiś czas pojawia się gdzieś w mediach, jednak po serialu nie otrzymał roli życia. Ostatnio jednak powrócił na ścianki. W miniony piątek wraz z żoną pojawił się na premierze spektaklu "Wrócę przed północą".

Andrzej Nejman z żoną na ściance. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Aktor w tym roku skończy 45 lat. Dalej ma bujną blond fryzurę i od razu można go rozpoznać. Trzeba przyznać, że nieco się zaokrąglił, ale w dalszym ciągu jest przystojny i niejedna kobieta może stracić dla niego głowę. Jednak uwagę fotoreporterów zwróciła przede wszystkim jego małżonka Małgorzata.

Na tę okazję kobieta wybrała seksowną czerwoną sukienkę, która odsłoniła jej dekolt i nogi. Nic dziwnego, że nie można było odwrócić od niej wzroku, prawda?

Andrzej Nejman i jego żona Małgorzata

Przypomnijmy, że aktor wraz żoną Małgorzatą wychowuje dwoje dzieci, syna Jakuba i córkę Martę. Para ponad 20 lat w warszawskim klubie Stodoła. Dla aktora była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Musiałem się trochę pomęczyć, żeby poderwać Gosię. Bardzo mi się spodobała i za wszelką cenę chciałem zwrócić jej uwagę na siebie. Gdy zobaczyłem ją po raz pierwszy, od razu wiedziałem, że jest dziewczyną, o jakiej marzyłem - mówił aktor w jednym z wywiadów.

Jego żona natomiast początkowo w ogóle nie miała ochoty na bliższą znajomość z aktorem. Ostatecznie jednak przekonał ją do siebie, a dziś stanowią jedno z najzgodniejszych małżeństw w polskim show-biznesie.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (49)
Andrzej Nejman z żoną na salonach. Aktor nieco się zmienił, ale to Małgorzata skradła show. Czerwona mini uwydatniła jej atuty
Zaloguj się
 • Gość: bez ściemy

  Oceniono 40 razy 36

  Ważne, że wyglądają na szczęśliwszych. To najważniejsze.
  Trzymajcie się kochani :)

 • Oceniono 28 razy 26

  Nie znam człowieka serialu nie oglądałem, sympatyczna para z wyglądu, sądzę, że są ze sobą szczęśliwi O ile to nie uśmiech numer 35 do aparatu fotograficznego- a kobieta jak kobieta normalna Zosia Najważniejsze że bez glonojadów i sztucznych cycków tak sądzę chociaż widać że ma czym oddychać!!

 • Gość: ZZ

  Oceniono 21 razy 19

  Wreszcie jakaś normalna para. Te panie po botoksie z dziubkami i panowie wiecznie młodzi już się zdewaluowali. Dość sztucznoty!

 • Gość: Jol

  Oceniono 17 razy 13

  Fajni, prawdziwi ludzie

 • Gość: nina

  Oceniono 13 razy 13

  bardzo fajna para, ale bez przesady z tymi długimi, zgrabnymi nogami

 • pisdode

  Oceniono 11 razy 9

  Słuszne atuty dyrektorowej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX