Kinga Rusin wzięła ślub?! Edyta Górniak powiedziała na wizji o jedno zdanie za dużo

Edyta Górniak i Kinga Rusin w programie "Agent - Gwiazdy" zażegnały wieloletni konflikt. Ich pierwszy od dawna wywiad znów wywołał spore zamieszanie w mediach.

Mimo że głośny udział Edyty Górniak w "Agencie - Gwiazdy" skończył się po zaledwie dwóch odcinkach (diwa dobrowolnie opuściła program), to wygląda na to, że piosenkarka zdążyła zdobyć na planie nową przyjaciółkę - Kingę Rusin. W show obie panie oficjalnie zażegnały konflikt.

Zobacz wideo

Edyta Górniak i Kinga Rusin miały konflikt

Fani polskiego show-biznesu z pewnością pamiętają słynny wywiad w "Dzień Dobry TVN", w którym to Edyta Górniak uznała, że prowadząca Kinga Rusin była niezainteresowana swoją rozmówczynią. O co dokładnie poszło? Piosenkarka przyszła do studia z zamiarem promowania nowej muzyki, dziennikarka wolała jednak dopytać ją o szczegóły z życia prywatnego. To bardzo zabolało Górniak, wobec czego kilkukrotnie podkreślała, że nie przyjdzie już nigdy do "DD TVN", kiedy to Rusin będzie prowadzić program.

"Dzień dobry TVN". Kinga Rusin już wyszła za mąż?

Mimo wcześniejszych zapewnień w sobotę rano Edyta Górniak po raz pierwszy od kilku lat zagościła w studiu "DD TVN". W roli prowadzących wystąpili Kinga Rusin i Piotr Kraśko. O dziwo, obyło się bez niezręczności. Od samego początku atmosfera była bardzo luźna, i to na tyle, że tym razem to diwa nawiązała do życia prywatnego dziennikarki.

Co za spotkanie! Mówiłaś, że już nigdy nie przyjdziesz do "Dzień Dobry TVN" - zaczęła rozmowę rozbawiona Rusin.
A ty mówiłaś, że nigdy nie wyjdziesz za mąż - odpowiedziała jej Górniak.

Czyżby diwa dała w ten sposób do zrozumienia, że Kinga Rusin po wielu latach związku z Markiem Kujawą zdecydowała się na ślub? Zarówno dziennikarka, jak i jej partner niechętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym. Wcale nie zdziwilibyśmy się, gdyby powiedzieli sobie "tak" z dala od mediów.

Więcej o:
Komentarze (65)
Kinga Rusin wzięła ślub?! Edyta Górniak powiedziała na wizji o jedno zdanie za dużo
Zaloguj się
 • Gość: miszka

  Oceniono 61 razy 55

  wyjście za mąż z dala od fleszy i medialnej nagonki bardzo na plus

 • Gość: patka

  Oceniono 53 razy 45

  w końcu są szczęśliwi, więc mogli wziąć ślub :)

 • Gość: iza

  Oceniono 45 razy 39

  tak Kinga! bierz śluuub- czekamy!

 • Gość: fanta

  Oceniono 43 razy 37

  a jeśli wzięła a ja nie widziałam jej sukienki to będzie dla mnie smutne

 • Gość: gość

  Oceniono 43 razy 33

  myślę, że dałaby znać swoim fanom, że wychodzi za maż

 • Gość: Gosc

  Oceniono 31 razy 27

  Dzisiaj w DDTVN byli zaproszeni lekarze, którzy przeprowadzili udana operacje tętniaka u mężczyzny. Jej rechot jest nie do wytrzymania. Lekceważenie takich gosci. Żenada. Panie Miszczak prosze cios z ta przypadłością tej pani zrobic. Nigdy żadnej powagi przy gościach nie potrafi zachować. Tego nie da sie słuchać ani ogladac

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 9

  myślę, że wcale nie wyszła za mąż tylko to planuje

 • Gość: AgentkaEdzia

  Oceniono 10 razy 8

  Lepszy był komentarz Pani Rusin o tym że gdy dowiedziała się że bedzie Edyta Górniak w agencie zapytała kto ją będzie malował, czesał, karmił 😂 przecież to takie niemożliwe ze nikt nie będzie na jej usługi. Nic dziwnego ze tak szybko zrezygnowała.. przecież nawet nie bylo ŁOSOSIA !!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX