Kinga Rusin wzięła ślub?! Edyta Górniak powiedziała na wizji o jedno zdanie za dużo

Edyta Górniak i Kinga Rusin w programie "Agent - Gwiazdy" zażegnały wieloletni konflikt. Ich pierwszy od dawna wywiad znów wywołał spore zamieszanie w mediach.

Mimo że głośny udział Edyty Górniak w "Agencie - Gwiazdy" skończył się po zaledwie dwóch odcinkach (diwa dobrowolnie opuściła program), to wygląda na to, że piosenkarka zdążyła zdobyć na planie nową przyjaciółkę - Kingę Rusin. W show obie panie oficjalnie zażegnały konflikt.

Zobacz wideo

Edyta Górniak i Kinga Rusin miały konflikt

Fani polskiego show-biznesu z pewnością pamiętają słynny wywiad w "Dzień Dobry TVN", w którym to Edyta Górniak uznała, że prowadząca Kinga Rusin była niezainteresowana swoją rozmówczynią. O co dokładnie poszło? Piosenkarka przyszła do studia z zamiarem promowania nowej muzyki, dziennikarka wolała jednak dopytać ją o szczegóły z życia prywatnego. To bardzo zabolało Górniak, wobec czego kilkukrotnie podkreślała, że nie przyjdzie już nigdy do "DD TVN", kiedy to Rusin będzie prowadzić program.

"Dzień dobry TVN". Kinga Rusin już wyszła za mąż?

Mimo wcześniejszych zapewnień w sobotę rano Edyta Górniak po raz pierwszy od kilku lat zagościła w studiu "DD TVN". W roli prowadzących wystąpili Kinga Rusin i Piotr Kraśko. O dziwo, obyło się bez niezręczności. Od samego początku atmosfera była bardzo luźna, i to na tyle, że tym razem to diwa nawiązała do życia prywatnego dziennikarki.

Co za spotkanie! Mówiłaś, że już nigdy nie przyjdziesz do "Dzień Dobry TVN" - zaczęła rozmowę rozbawiona Rusin.
A ty mówiłaś, że nigdy nie wyjdziesz za mąż - odpowiedziała jej Górniak.

Czyżby diwa dała w ten sposób do zrozumienia, że Kinga Rusin po wielu latach związku z Markiem Kujawą zdecydowała się na ślub? Zarówno dziennikarka, jak i jej partner niechętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym. Wcale nie zdziwilibyśmy się, gdyby powiedzieli sobie "tak" z dala od mediów.